Dobór makijażu Jane Iredale

dobór makijażu Głogów

Witam serdecznie, chciałabym zapoznać Was z kosmetyką kolorową a więc z kosmetykami przeznaczonymi do makijażu. Są to kosmetyki na których na co dzień pracujemy w gabinecie Trycho-Derm w Głogowie.

 

To co różnicuje kosmetyki Jane Iredale od klasycznej kosmetyki kolorowej to to, że są to kosmetyki mineralne, naturalne, wegańskie ale jednocześnie lecznicze i pielęgnacyjne. Marka na której pracujemy to marka Jane Iredale. Jest to marka kosmetyków, która tak naprawdę na rynku Polskim jest już długo. Kosmetyki “Jane” znam około 12 lat. Były to wcześniej kosmetyki przeznaczone jedynie dla rynku profesjonalnego, obecnie dostępne są dla każdego użytkownika. Zanim przejdę do omówienia linii kosmetycznej Jane Iredale chciałabym zwrócić uwagę na to, że są to kosmetyki zdrowe. A więc, poza tym, że są to kosmetyki mineralne, 100% naturalne, wegańskie to są kosmetykami jednocześnie pielęgnacyjnymi i leczniczymi. W gabinecie Trycho-Derm bardzo mocno stawiamy na to aby wszystkie procedury jakie podejmujemy były prozdrowotne dla naszej skóry. Nie wyobrażamy sobie aby jakakolwiek procedura zabiegowa nie była poparta właściwą pielęgnacją domową, która jest zdrowa dla skóry jak i również wprowadzeniem właściwego makijażu, który będzie dla niej zdrowy. Zdrowy makijaż to taki makijaż, który pozwala naszej skórze prawidłowo funkcjonować a więc m. in pozwala jej oddychać, nie czopuje skóry, pozwala na prawidłowy metabolizm- właśnie takim makijażem jest makijaż Jane Iredale. To jest makijaż, który mogą stosować sportowcy, generalnie osoby aktywnie fizycznie. Jest to makijaż w którym można się kąpać. Jest świetnym makijażem dla osób ze skórą atopową, skórą trądzikową, ze skórą, która ma szereg nietolerancji na różnego rodzaju produkty kosmetyczne. Jest to makijaż, który ma działanie jednocześnie pielęgnacyjne i lecznicze. Warto przy tym wszystkim zwrócić uwagę na to, że mało kto z nas ma skórę idealną (jeżeli w ogóle można o takiej skórze mówić) - po prostu skórę wystarczająco dobrą. Również bardzo łatwo policzyć, że ponad 90% kobiet w Polsce na co dzień stosuje produkty do makijażu - pytanie czy są to produkty które współgrają z funkcjonowaniem naszej skóry. 

dobór makijażu Głogów

Jeśli jesteś naszym klientem zyskujesz co najmniej 5% rabat na wszystkie produkty do makijażu, kosmetyczne i trychologiczne. Pamiętaj, że dbamy o konkurencyjność cen produktów dla Ciebie, w stosunku do cen rynkowych.

Dobór makijażu Głogów

Czytaj więcej http://trycho-derm.pl/zabiegi/sprzedaz-produktow 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 🔴 

Koszt zabiegu
Dobór makijażu Jane Iredale 45 min
100.00zł
Dobór makijażu Jane Iredale 1g 20min
160.00zł