System IPL e-Pulse Medical

IPL Głogów

System IPL e-Pulse jest urządzeniem medycznym wykorzystującym nietypowy dla innych systemów IPL kwadratowy impuls. Pozwala to na wykorzystanie większej energii i wydłużenie czasu naświetlania, co zwiększa wielokrotnie skuteczność usuwania zmian naczyniowych. Ponadto system IPL e-Pulse jest znacznie bezpieczniejszy niż tradycyjne lasery. W gabinecie Trycho-Derm wykorzystujemy laser IPL do redukcji rumienia, przebarwień i trądziku

Rumień

System IPL e-Pulse jest doskonałą metodą na zamknięcie bardzo cienkich gęsto usieciowanych naczynek tworzących rumień, pojawiających się najczęściej na twarzy, szyi i dekolcie. Tego typu rumień jest częstą przypadłością trądziku różowatego lub reakcją na fotouczulenie np. po lekach, którego nie da się zredukować laserem wysokoenergetycznym. Aplikacja impulsu świetlnego powoduje absorbcję światła przez strukturę naczynia. Pozabiegowo naczynie przybiera purpurowo-szary kolor po czym w ciągu kolejnych 2-3 tygodni ulega całkowitemu lub częściowemu rozpadowi i znika. Zabieg wymaga wykonania 3-6 zabiegów.

IPL Głogów

Trądzik

System IPL e-Pulse Medical jest jedną z nieinwazyjnych metod redukujących trądzik zarówno na twarzy jak i na ciele. IPL e-Pulse emituje pasma światła, które wykazują niszczące działanie na bakterie P. acnes i terapeutyczne działanie na gruczoły łojowe w celu ograniczenia wydzielania sebum. Są to podstawowe czynniki powodujące powstawanie zmian trądzikowych, Terapia IPL e-Pulse w celu leczenia lub wspomagania leczenia trądziku wymaga wykonania kilku zabiegów.

IPL Głogów

Przebarwienia

Przebarwienie jest zaburzeniem barwnikowym powstającym w wyniku nadmiernej produkcji melaniny w skórze lub jej nierównomiernego rozmieszczenia. Zmiany te ulegają nasileniu pod wpływem ekspozycji na promienie słoneczne (UVA i UVB) bądź w wyniku różnych zaburzeń gospodarki hormonalnej lub metabolizmu organizmu. Przebarwienia na skórze pojawiają się najczęściej na odkrytych częściach ciała i mają postać brązowej plamy. Przebarwienia występują najczęściej na twarzy, szyi, dekolcie, rękach oraz plecach. 

Podczas zabiegu usuwania przebarwień metodą IPL e-Pulse Medical impuls świetlny urządzenia pochłaniany jest przez melaninę uszkadzając komórki, które ją produkują. Pozabiegowo przebarwienie się przyciemnia, ale w skutek 2 tygodniowego złuszczania rozjaśnia się stopniowo aż do całkowitego zniknięcia. Całkowite usunięcie przebarwień wymaga niejednokrotnie wykonania kilku zabiegów w odstępach 4 tygodni. Przy umiejętnym wykonaniu zabiegu terapia przynosi doskonałe efekty. 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

IPL Głogów

Koszt zabiegu
Pojedyncze przebarwienie
70.00zł
Twarz (rumień, trądzik, przebarwienia)
200.00zł
250.00zł
Dekolt (rumień, trądzik, przebarwienia)
200.00zł
250.00zł
Dłonie (przebarwienia)
200.00zł
250.00zł
Większe obszary- wyceniane indywidualnie