"Świat Trycho-Derm powstał w mojej głowie wiele lat temu, dziś jest odzwierciedleniem moich oczekiwań i wyobrażeń o współczesnej kosmetologii, tej holistycznej, interdyscyplinarnej, ujmującej ciało człowieka w ramach nie tylko jego estetyki  ale i zdrowia. Miał to być świat oparty na wiedzy ale i zrozumieniu potrzeb drugiego człowieka, bezpieczny i przyjazny, świat w którym można czuć się swobodnie i z chęcią się do niego wraca. Lata rozwoju zawodowego oraz skrupulatne dążenie do celu pozwoliły mi w Trycho-Derm zrzeszyć wspaniałych ludzi o dużym doświadczeniu zawodowym, którzy na różnych poziomach swojej wiedzy i kwalifikacji dbają o urodę i zdrowie Twojej skóry oraz włosów i robią to naprawdę dobrze.  Cieszę się, że mogę Ci pomóc właśnie w takim Trycho-Derm i mając Takich ludzi w orężu".

Natalia Skalska.

Xxx

Zapraszamy Cię serdecznie do naszego świata, wejście do niego nie jest wcale trudne, jesteśmy dla Ciebie i możesz mieć pewność, że u nas odzyskasz poczucie, że jest ktoś, komu możesz zaufać.

Trycho-Derm to zespół ludzi różnych specjalizacji, którzy wiele lat temu postanowili swoje życie zawodowe ukierunkować na drugiego człowieka, podejmować wyzwania jakie będzie im stawiał każdego dnia i realizować je z poczuciem wykonania "dobrej roboty".

Trycho-Derm to specjalistyczny gabinet trychologii, kosmetologii, dermatochirurgii i dietetyki klinicznej, gdzie wszystkie te specjalności przenikają się i uzupełniają. Wiemy, że trudno sobie wyobrazić jak to wszystko składa się w całość, jednak możesz nam zaufać, że nie ma tu przypadku.

Rozumiemy doskonale, że piękno włosów i skóry zaczyna się od zdrowia Twojego organizmu i dbamy o to na każdym poziomie naszej pracy. Realizujemy ponad 70 procedur diagnostycznych i zabiegowych, a każda z nich ma kolejnych wiele kombinacji wypracowanych przez lata pracy i dobrze wiemy, że to właśnie te kombinacje pozwalają osiągnąć najwięcej. Realizujemy zakres usług, na których naprawdę się znamy. Jeśli nie będziemy mogli Ci pomóc, nie obawiaj się, postaramy się polecić Ci kogoś, kto zaopiekuje się Tobą we właściwym zakresie. 

Obserwujemy przez lata, że stan zdrowia społeczeństwa pogarsza się ze względu na czynniki środowiskowe, nieprawidłowe nawyki żywieniowe i zwiększony poziom stresu spowodowany rosnącym tempem życia. Jesteśmy przekonani, że należy zmienić sposób myślenia ludzi o swoim organizmie oraz skórze i traktowaniu ich w sposób zdrowy i holistyczny. Staramy się realizować usługi estetyczne przy jednoczesnej dbałości o ogólny stan zdrowia organizmu, w tym skóry. Ponadto ważne jest dla nas, aby dbałość ta wspomagała naturalne i wrodzone atuty urody, pozwalała godnie i ładnie się starzeć, akceptować swoje ciało i urodę, oraz indywidualizm piękna. Dążymy do zredukowania obecnie narastającej dezakceptacji społeczeństwa swojego ciała oraz kreowania sztucznego i jednolitego kanonu urody. 


Nie stosujemy procedur zabiegowych i kosmetyków, do których nie jesteśmy przekonani pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Co najmniej 60% kosmetyków pielęgnacyjnych i leczniczych i 100% kosmetyków do wizażu stosowanych w Trycho-Derm to kosmetyki naturalne, wegańskie i wysokiej jakości. Co dla nas również niezwykle ważne, kosmetyki których używamy nie są testowane na zwierzętach.


I na koniec, pamiętaj, aby osiągnąć skuteczność to nie zabieg sam w sobie jest najważniejszy, tylko właściwa kwalifikacja do zabiegu, specjalista i możliwości Twojego organizmu.

GabinetZobacz zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ?