Mikronakłuwanie

Mikronakłuwanie Głogów

Zabieg polegający na użyciu rollera medycznego lub pena z kartridżem wyposażonymi w gęstą sieć niezwykle cieniutkich igieł i wykonaniu za ich pomocą dużej ilości płytkich nakłuć w skórze. Zabieg ten pobudza natychmiastowo naturalne procesy odnowy i rekonstrukcji typowe dla każdego urazu mechanicznego skóry. Dzięki zwiększeniu produkcji czynników wzrostu skóra ma więcej kolagenu oraz pogrubia się naskórek i skóra właściwa.

Zabieg doskonale nadaje się do stymulacji komórkowej w regeneracji i usuwaniu blizn różnego pochodzenia, w tym także rozstępów. Nie stosujemy tego zabiegu w przypadku tendencji do bliznowacenia keloidowego. Dzięki temu, że komórki naskórka nie ulegają uszkodzeniu to proces gojenia jest bardzo szybki.  Długość igieł jest zależna od lokalizacji wykonywanego zabiegu. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym.

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Koszt zabiegu
Twarz
300.00zł
Inne obszary
300.00zł
400.00zł