Konsultacja kosmetologiczna

Profesjonalna konsultacja kosmetologiczna to często klucz do zrozumienia potrzeb pielęgnacyjnych skóry. Konsultacja z kosmetologiem ma pomóc wybrać odpowiednie rozwiązania pielęgnacyjne skórę. Uzyskanie właściwych efektów wymaga niejednokrotnie opracowania strategii zabiegowej i wykonania zabiegów seryjnych. Każdy zabieg podlega konsultacji dotyczącej twojego zdrowia, trybu życia, planowanych urlopów, bądź jest uwarunkowany określoną porą roku. Ceny procedur zabiegowych są poglądowe. W terapiach łączonych mogą być niższe, co ustalane jest podczas konsultacji.

Jeśli planujesz udoskonalić swój wygląd i interesują cię nasze zabiegi nie zwlekaj z wizytą w naszym gabinecie lub skontaktuj się z nami telefonicznie w celu ustalenia wszelkich szczegółów. W naszym gabinecie z powodzeniem zrealizujesz swoje plany.

Jaki rodzaj konsultacji wybrać:

 • Konsultacja kosmetologiczna + program pielęgnacyjny 1h- obejmuje rozpoznanie kondycji skóry, z uwzględnieniem ogólnego stanu zdrowia i dotychczasowo podejmowanych działań + stworzenie szczegółowego planu zabiegowego.

  W ramach konsultacji kosmetologicznej + program pielęgnacyjny, ustalenie programu uwzględnia wszystkie realizowane usługi przez gabinet Trycho-Derm w ramach kosmetologii, medycyny estetycznej i dietetyki klinicznej. Konsultacja kosmetologiczna pozwala przeanalizować stan Twojej skóry i przypisać jej potrzeby do właściwego specjalisty gabinetu Trycho-Derm. Plan zabiegowy jest szczegółowo opisany w odniesieniu do procedur zarówno tych w gabinecie jak i pielęgnacji domowej, podstawowych zasad żywienia i suplementacji oraz kosztów, prognozowanych efektów i osadzenia ich w czasie.
   
 • Konsultacja kosmetologiczna bez programu pielęgnacyjnego 30 min- obejmuje rozpoznanie kondycji skóry, z uwzględnieniem ogólnego stanu zdrowia + omówienie ogólnie dedykowanych dla skóry propozycji zabiegowych i pielęgnacji domowej.
   
 • Ustalenie programu pielęgnacyjnego (jako kontynuacja zabiegów lub wizyta kontrolna)- usługa dotyczy tylko i wyłącznie klientów, którzy aktualnie korzystają z usług estetycznych w gabinecie Trycho-Derm i  i pragną aby stworzyć im kolejne/ nowe etapy postepowania. 
  Jeśli nigdy nie korzystałeś z usług kosmetologicznych w naszym gabinecie zapraszamy Cię na konsultację kosmetologiczną. 

  Usługa obejmuje ustalenie planu zabiegowego i pielęgnacji domowej wraz z wyceną indywidualną. Podczas ustalania planu zabiegowego brane są pod uwagę wszystkie usługi realizowane przez gabinet Trycho-Derm w zakresie kosmetologii, medycyny estetycznej i dietetyki klinicznej. Usługa nie obejmuje konsultacji kosmetologicznej.

   

Nasi nowi klienci najczęściej wybierają
"Konsultacja + program pielęgnacyjny"

Nasi klienci, którzy kontynuują u nas zabiegi najczęściej wybierają
"Program pielęgnacyjny (jako kontynuacja zabiegów)"

Jak przygotować się do konsultacji kosmetologicznej

 

Koszt zabiegu
Konsultacja kosmetologiczna + program pielęgnacyjny 1h
200.00zł
Konsultacja kosmetologiczna (bez programu pielęgnacyjnego) 30 min
150.00zł
Program pielęgnacyjny/wizyta kontrolna kosmetolog 30 min (jako kontynuacja zabiegów)
70.00zł
Wizyta kontrolna kosmetologiczna 5-10 min
0.00zł