Orising Stamin Complex ampułki przeciw wypadaniu włosów 12 ampułek po 10 ml

Orising  Stamin Complex utrzymują witalność skóry głowy, opóźniają naturalny proces starzenia się torebki włosa i mają odmładzające działanie na poziomie komórkowym. 

Orising Stamin Complex w ampułkach

Zobacz cenę ampułek

Ampułki Stamin Orising Complex zawierają bazę roślinnych komórek macierzystych, które zostały zaprojektowane w celu spowolnienia procesu starzenia się włosów. Nowa terapia, która jest wynikiem zaawansowanych badań nad opóźnieniem starzenia się torebki włosa. Aktywne roślinne komórki macierzyste zawarte w Stamin Orising, pozyskiwane są z rzadkich gatunków jabłek jabłoni domowej, które rosną w Szwajcarii. Owoce posiadają specyfikę długiego zachowania bez utraty świeżości, dzięki wysokiemu stężeniu kwasów i garbników.

Cechy produktu:

  • spowalniają proces starzenia się włosów
  • regenerują
  • formuła oparta na roślinnych komórkach macierzystych
  • utrzymują witalność skóry głowy
  • pozwalają na dłużej zachować młodość skóry głowy i włosów

stamin orising complex

Kompleks Stamin Orising oparty na komórkach macierzystych spowalnia fizjologiczne procesy starzenia się włosów oraz aktywuje procesy odnowy i odmłodzenia na poziomie komórkowym. Lotion należy do profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów każdego rodzaju. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie razem z szamponem Stamin.

Stamin w dość krótkim czasie poprawi kondycję włosów, wzmacniając je na całej długości i chroniąc przed uszkodzeniami. Zauważalny efekt przeciwstarzeniowy wynikający ze stosowania kompleksu będzie zauważalny już po jego pierwszym zastosowaniu. Warto jednak stosować go regularnie co jest zawsze podkreślane przy zabiegach wzmacniających włosy - nie uda się odżywić włosów myjąc je raz szamponem.

Stamin Orising ma za zadanie opóźnić starzenie się mieszków włosowych. Jego formuła oparta jest na aktywnych roślinnych komórkach macierzystych, uzyskanych w specjalnych procesach laboratoryjnych z Malus Domestica, odmiany jabłoni rosnącej w Szwajcarii. Precyzyjne badania laboratoryjne potwierdzają, że zawarte w skórze aktywne roślinne komórki macierzyste utrzymują witalność skóry. Przyczyniają się do opóźnienia naturalnego starzenia się mieszków włosowych,

Składniki aktywne : Kofeina, Gingko Biloba, Glikoproteiny, Glutamina, Słonecznik (Helianthus Annuus), Hydrolizowane białka sojowe, Angustifolia Lawenda (Lavandula Angustifolia), Lecytyna, Jabłoń (Malus Domestica), Mięta łąkowa (Mentha Arvensis), Nikotynian metylu, Moringa Winga Nasiona – nasiona oleiste Moringa, szałwia lekarska (Salvia officinalis), zielona herbata (Camelia Sinensis), witamina E.

Sposób użycia ampułek i płynu: Rozprowadź równomiernie na skórze głowy. Nie spłukiwać. Stosować 2 razy w tygodniu. Wstrząśnij przed użyciem. Może powodować lekkie zaczerwienienie przez krótki czas.

https://trycho-derm.pl/stamin-complex-orising-zestaw-do-wlosow https://trycho-derm.pl/orising-stamin-complex-ampulki-12szt https://trycho-derm.pl/orising-stamin-complex-lotion-95ml https://trycho-derm.pl/stamin-szampon-orising-250ml https://trycho-derm.pl/stamin-orising.szampon-750ml 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ?