Orising Stamin Complex lotion do skóry głowy wzmacniający włosy 95 ml (dostępny również w ampułkach)

Lotion Orising Stamin Complex zawiera bazę roślinnych komórek macierzystych, które zostały zaprojektowane w celu spowolnienia procesu starzenia się włosów. Nowa terapia, która jest wynikiem zaawansowanych badań nad opóźnieniem starzenia się torebki włosa. Aktywne roślinne komórki macierzyste zawarte w Stamin Orising, pozyskiwane są z rzadkich gatunków jabłek jabłoni domowej, które rosną w Szwajcarii. Owoce posiadają specyfikę długiego zachowania bez utraty świeżości, dzięki wysokiemu stężeniu kwasów i garbników.

orising stamin complex lotion wcierka do skóry głowy wzmacniająca włosyKup lotion

orising stamin complex lotion https://trycho-derm.pl/stamin-complex-orising-zestaw-do-wlosow https://trycho-derm.pl/orising-stamin-complex-ampulki-12szt https://trycho-derm.pl/orising-stamin-complex-lotion-95ml https://trycho-derm.pl/stamin-szampon-orising-250ml https://trycho-derm.pl/stamin-orising.szampon-750ml 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Poznaj kosmetyki trychologiczne Monrin

Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme