Stamin Orising szampon 750 ml przeciw wypadaniu włosów z komórkami macierzystymi

Stamin Orising to naturalny szampon przeciw wypadaniu włosów dostępny w dużej pojemności 750 ml oraz w pojemności 250 ml.  Oprócz delikatnego oczyszczania skóry głowy i włosów posiada właściwości zapobiegające wypadaniu włosów. Jego unikalna formuła oparta jest na aktywnych roślinnych komórkach macierzystych oraz witaminach.

stamin orising szampon

Zobacz cenę szamponu

Szampon jest polecany dla osób, które chcą zachować na dłużej piękny wygląd włosów i zdrową skórę głowy. Ma działanie wzmacniające, odżywia włosy i skórę głowy, sprawia, że włosy są dłużej czyste i świeże.

stamin orising szampon 750https://trycho-derm.pl/stamin-complex-orising-zestaw-do-wlosow https://trycho-derm.pl/orising-stamin-complex-ampulki-12szt https://trycho-derm.pl/orising-stamin-complex-lotion-95ml https://trycho-derm.pl/stamin-szampon-orising-250ml https://trycho-derm.pl/stamin-orising.szampon-750ml 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Poznaj kosmetyki trychologiczne Monrin

Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme