Orising Caduta kosmetyki trychologiczne wzmacniające włosy

Orising Caduta to pięć kosmetyków trychologicznych wchodzących w skład linii wzmacniającej włosy: Orising Caduta i Orising Rinforzante

Kosmetyki z serii mają charakterystyczną czerwoną ? kroplę z listkiem w środku ułatwiającą ich rozpoznanie i odróżnienie od innych. W skład linii Caduta wchodzą szampon, maska Rinforzante, płyn caduta, który również jest w postaci ampułek oraz olejek. Zapoznaj się ze wszystkimi kosmetykami marki Orising na naszej stronie.

caduta orising kosmetyki trychologiczne

  • Głównymi składnikami czynnymi szamponu Caduta są pokrzywa, tymianek, szałwia, nagietek działające oczyszczająco, chroniąc jednocześnie płaszcz hydrolipidowy skóry głowy. Odpowiedni do stosowania przy wszystkich rodzajach wypadania włosów. Szampon można kupić w pojemnościach 250 ml lub 750 ml.
  • Maseczkę Orising Rinforzante można kupić w różnych pojemnościach 150 ml 250 ml i 500 ml w zależności od potrzeby. Maseczka Rinforzante wspiera kurację przeciw wypadaniu włosów oraz oczyszcza skórę głowy i włosy. Zawarte w jej składzie proteiny jedwabiu odpowiedzialne są za wzmocnienie włosów i ich odżywienie. Stosowanie maseczki może być wzmacniane olejkami Caduta oraz VS/i – przeciw wypadaniu włosów. Można ją stosować też z innymi kosmetykami marki Eliokap, które są stosowane również w gabinetach trychologicznych opierających swoje terapie trychologiczne na kosmetykach Orising.
  • Opakowanie ampułek Caduta zawiera 12 sztuk szklanych ampułek po 10 ml każda płynu Caduta Orising – tego samego płynu, który jest w butelce 100 ml z płynem Caduta. Ampułki przeważnie są kupowane przez klientów natomiast płyn w butelce wykorzystywany jest w gabinetach ze względu na prostszą aplikację substancji przez szklaną pipetę.  Oba produkty działają zapobiegawczo oraz wspomagająco w kuracji przeciw wypadaniu włosów. Są bogate w naturalne składniki aktywne zapewnia odpowiednie odżywienie włosów słabych i cienkich. Ich regularnie stosowanie wzmacnia strukturę włosa.
  • Olejek Caduta dzięki specjalnym kombinacjom olejków eterycznych i ekstraktów ziołowych działa regenerująco i powstrzymuje wypadanie włosów. Doskonale wspomaga działanie innych preparatów w kuracji przeciw wypadaniu włosów.
  • Olejek VS/i Olejek przeznaczony do skóry głowy, stosowany we wszystkich kuracjach zapobiegających wypadaniu włosów. Bazą produktu jest olejek żywiczny pieprzowca i cynamon. Produkt specjalnie opracowany w celu przygotowania skóry głowy do intensywnych zabiegów przeciw wypadaniu włosów i limfodrenażu.

Przypominamy o zastosowaniu peelingu Orising Energetica D w procedurach trychologicznych.

Jak stosować kosmetyki Orising z linii Caduta - poniżej infografika.

W przypadku pytań dotyczących częstotliwości stosowania kosmetyków prosimy o kontakt z gabinetem na maila trychoderm.glogow@gmail.com

Orising Caduta kosmetyki trychologiczne

Najprostsza procedura wzmacniająca włosy i oczyszczająca skórę głowy , którą możesz zastosować z kosmetykami Orising to mycie skóry głowy szamponem  Orising. Szampon w swoim składzie zawiera te najpotrzebniejsze składniki aktywne. Jeżeli jesteś w stanie powstrzymać wypadanie włosów samym szamponem nie będzie potrzeby dodawać maski , olejku czy płynu. Przypominamy, że nie można powstrzymać w 100% wypadania włosów. Wypadanie około kilkudziesięciu  włosów dziennie jest normalne w stosunku do pierwotnej ilości włosów. 

Jeśli problem  z wypadaniem włosów jest na tyle duży, że nie uda się go powstrzymać szamponem warto dodać płyn Deforforante. Po umyciu skóry głowy płyn trzeba wmasować i zostawić bez spłukiwania. Pielęgnacja skóry głowy z szamponem i płynem w większości przypadków wystarcza żeby wzmocnić włosy i oczyścić skórę głowy. 

Jak zauważyłeś w skład linii czerwonej wchodzi jeszcze maska Rinforzante i olejki, które też są dla Ciebie. Olejki można nanieść na wieczór i pozostawiać na noc. Jest to najlepszy sposób aplikacji. Wstając rano wystarczy umyć skórę głowy i nałożyć płyn Caduta. 

Jeżeli masz problem z łupieżem warto wybrać kosmetyki Orising z linii Deforforante.

Orising Sea Complex 3 to linia stworzona dla włosów przesuszonych - możesz uratować swoje włosy przed ☀️

Orising Sea Complex 3 to linia stworzona dla włosów przesuszonych. Zdrowy włos posiada zamknięte łuski ochronne, przez co włosy są naturalnie błyszczące. Promienie słoneczne, zanieczyszczenia środowiska i zabiegi chemiczne niszczą łuskę ochronną, która otwiera się, a włos traci cenne aminokwasy, elastyczność, staje się matowy, łamliwy, suchy. Orising Sea Complex 3 to linia stworzona dla włosów przesuszonych. Posiada zdolności kompletnej rekonstrukcji włosów. 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ?