Płyn Caduta Orising lotion wzmacniający włosy 100ml

Płyn Caduta Orising z serii 🔴 czerwonej, Caduta przeznaczonej do włosów słabych i wypadających. Zapobiega wypadaniu włosów oraz wzmacnia cebulki. Zapoznaj się ze wszystkimi kosmetykami marki Orising na naszej stronie.

Płyn Caduta Orising

Kup płyn Caduta

Pojemność 100 ml

Płyn Caduta jest bogaty w naturalne substancje aktywne dostarcza odpowiednich składników odżywczych i wzmacniających. Regularnie stosowany likwiduje nadmierne wypadanie, wzmacnia strukturę włosa oraz likwiduje problemy skórne głowy. Sprawdź cenę szamponu Caduta Orising o pojemności 250 ml  i olejek Orising

  • Redukuje nadmierne wypadanie, wzmacnia cebulki i strukturę włosa oraz likwiduje problemy skórne głowy.
  • Dla każdej skóry głowy, szczególnie z tendencją do łojotoku i zmian skórnych.

Jak stosować kosmetyki trychologiczne marki Orising w domu - procedura z czerwonej linii Caduta

Stworzyliśmy specjalną infografikę, żeby przybliżyć ci kosmetyki z linii Caduta. Jesteśmy przekonani, że infografika pomoże w wyborze i ułatwi stosowanie kosmetyków.

Płyn Caduta Orising

caduta orising

Nie masz jeszcze peelingu do skóry głowy? Kliknij tu: https://trycho-derm.pl/energetica-d-orising-peeling-do-skory-glowy Może ci się również przydać maska z zestawu Caduta Rinforzante  Podpowiadamy, że zamiast płynu Caduta możesz kupić ampułki Caduta

W roku 2022 producent marki Orising wprowadził nowa linię kosmetyków NaturHarmony w której opakowania zastosowane do produktów pochodzą z odzysku a produkty zawierają do 98% składników pochodzenia naturalnego. Linia NaturHarmony 🍂 została podzielona tak jak wcześniejsze linie Orising na kosmetyki pomagające w pozbyciu się problemów ze skórą głowy oraz te które wzmacniają włosy. W linii Invigorating NaturHarmony znajduje się Orising Natural Serum Invigorating o którym więcej po kliknięciu w link.