Orising kosmetyki trychologiczne

Orising kosmetyki trychologiczne ??❤️

Orising kosmetyki trychologiczne

Orising to marka tworząca jedne z najlepszych profesjonalnych kosmetyków trychologicznych. Kosmetyki Orising z powodzeniem są stosowane w bardzo dużej ilości gabinetów trychologicznych w Polsce - szczególną popularność zdobyły na Ukrainie. Orising tak dobrał procedury zabiegowe, by stworzyć dla klienta alternatywę zabiegów domowych i profesjonalnych mających na celu pomóc w rozwiązaniu wielu problemów ze skórą głowy i włosami.

Orising to marka, która oprócz kosmetyków trychologicznych, peelingów (Energetica D Orising) produkuje ampułki, szampony, maski, odżywki do włosów dostosowane do indywidualnych potrzeb i problemów. Kosmetyki można ze sobą mieszać. W gabinetach stosuje się mikstury najczęściej łącząc dwie marki Orising i Eliokap. Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Peelingi do oczyszczania skóry głowy czyli podstawowe kosmetyki stosowane w trychologii

Orising ma jeden z najlepszych peelingów do skóry głowy ?

peeling do skóry głowy orising energetica d

 

Orising Caduta ? linia kosmetyków trychologicznych marki Orising oczyszczająca skórę głowy i wzmacniająca włosy 

orising caduta kosmetyki trychologiczne

Zestaw jest oznaczony czerwony kolorem dla ułatwienia odróżniania go od innych kosmetyków marki Orising.

W skład linii Caduta Orising wchodzą następujące kosmetyki:

 

Orising Deforforante ?linia przeciwłupieżowa kosmetyków trychologicznych Orising

orising deforforante przeciwłupieżowa linia kosmetyków trychologicznych

Zestaw oznaczony jest kolorem niebieskim dla ułatwienia odróżniania go od innych kosmetyków marki Orising.

W skład linii Deforforante Orising wchodzą następujące kosmetyki:

 

Orising 5-AlfOrising ? zestaw kosmetyków oczyszczających skórę głowy i wzmacniających włosy ?

orising 5 alfa zestaw kosmetyków trychologicznych marki Orising

Zestaw został oznaczony kolorem jasnofioletowym ? dla ułatwienia jego odróżnienia od innych kosmetyków. Wypadaniu włosów na skórze głowy towarzyszy wiele czynników, od niedożywienia po stresujące sytuacje z którymi zmagamy się każdego dnia. Jednym z głównych i złożonych czynników jest utrata włosów na tle hormonalnym. Reduktaza 5-alfa znajduje się w mieszku włosowym, enzym ten jest wrażliwy na działanie hormonu - testosteronu. Wraz ze wzrostem poziomu hormonu we krwi, enzym przekształca go w dihydrotestosteron, który powoduje skurcz naczyń zasilających mieszek włosowy. Przy upośledzonym krążeniu krwi użyteczne składniki nie są dostarczane, a włosy są wyczerpane, przerzedzone i wypadają. Orising oferuje rozwiązanie tego problemu w postaci lotionu Orising Bioessence 5-Alfa, który neutralizuje działanie 5-alfa reduktazy.