Ampułki Deforforante Orising przeciwłupieżowa kuracja trychologiczna

Ampułki Deforforante Orising z linii Orising Deforforante to preparat tonizujący przeznaczony do włosów z łupieżem tłustym oraz suchym. Normalizuje równowagę hydrolipidową skóry głowy. Zapoznaj się ze wszystkimi kosmetykami marki Orising na naszej stronie.

Ampułki Deforforante Orising

Kup ampułki 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

orising deforforante kosmetyki trychologiczne ampułki

Ampułki Deforforante Orising z linii Orising Deforforante ?(niebieska linia Orising) to preparat tonizujący przeznaczony do włosów z łupieżem tłustym oraz suchym. 

Normalizuje równowagę hydrolipidową skóry głowy. Zawiera składniki przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne, które niszczą grzyby powodujące łupież i trwale chronią skórę głowy i włosy przed jego ponownym pojawieniem się. Wysoki udział porostów islandzkich (naturalny antybiotyk) i miłorzębu włoskiego rozwiązuje problem łupieżu przy zachowaniu fizjologicznej wartości pH skóry głowy. Płyn w ampułkach można kupić również w butelce 100 ml z wygodną w aplikowaniu szklaną pipetą.

Cechy produktu:

  • działa antyseptycznie
  • oczyszcza skórę głowy
  • pomaga utrzymać prawidłową higienę skóry głowy
  • stopniowo redukuje źródła łupieżu
  • Zastosowanie: łupież tłusty, łupież suchy, codzienna pielęgnacja.

Zabiegi trychologiczne z wykorzystaniem linii Deforforante

Zalecamy stosowanie kosmetyków trychologicznych z tej samej linii jako kompletnego zabiegu. Przypominamy o stosowaniu peelingu skóry głowy tym wszystkim, którzy rozpoczynają terapię trychologiczną.

lotion deforforante orising

 

Poznaj kosmetyki trychologiczne Monrin

Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme