Orising płyn Deforforante przeciwłupieżowy 100ml

Orising płyn Deforforante z linii Orising Deforforante to preparat tonizujący przeznaczony do włosów z łupieżem tłustym oraz suchym. Normalizuje równowagę hydrolipidową skóry głowy. Zapoznaj się ze wszystkimi kosmetykami marki Orising na naszej stronie.

Orising płyn deforforante

sprawdź cenę

orising deforforante płyn przeciwłupieżowy kosmetyki trychologiczne

Płyn Deforforante Orising zawiera składniki przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne, które niszczą grzyby powodujące łupież i trwale chronią skórę głowy i włosy przed jego ponownym pojawieniem się. Wysoki udział porostów islandzkich (naturalny antybiotyk) i miłorzębu włoskiego rozwiązuje problem łupieżu przy zachowaniu fizjologicznej wartości ph skóry głowy. Płyn występuje również w postaci ampułek Deforforante.

Cechy produktu:

  • działa antyseptycznie
  • oczyszcza skórę głowy
  • pomaga utrzymać prawidłową higienę skóry głowy
  • stopniowo redukuje źródła łupieżu
  • Zastosowanie: łupież tłusty, łupież suchy

Jak stosować płyn Orising płyn Deforforante

Po umyciu głowy szamponem Deforforante nałóż płyn Deforforante Orising. Wmasuj delikatnie w skórę głowy. Pozostaw bez spłukiwania. W przypadku wyraźnego łupieżu stosuj produkt codziennie przez 30 dni. Później raz lub dwa razy w tygodniu. Zalecamy stosowanie kosmetyków trychologicznych z tej samej linii jako kompletnego zabiegu. Przypominamy o stosowaniu peelingu skóry głowy tym wszystkim, którzy rozpoczynają terapię trychologiczną.

W roku 2022 producent marki Orising wprowadził nowa linię kosmetyków NaturHarmony w której opakowania zastosowane do produktów pochodzą z odzysku a produkty zawierają do 98% składników pochodzenia naturalnego. Linia NaturHarmony została podzielona tak jak wcześniejsze linie Orising na kosmetyki pomagające w pozbyciu się problemów ze skórą głowy oraz te które wzmacniają włosy. W linii Dandruff NaturHarmony znajduje się płyn przeciwłupieżowy Orising Natural Serum Dandruff o którym więcej po kliknięciu w link. 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Zabiegi trychologiczne z wykorzystaniem linii Deforforante

lotion deforforante Orising