5 AlfOrising ampułki pomagające włosom rosnąć (12 ampułek po 7ml)

5 AlfOrising ampułki trychologiczne, które są wsparciem w terapiach powstrzymujących wypadanie włosów 12x7 ml. Dostępny również w butelce 90 ml Orising Bioessence W skład zestawu wchodzą szampony 5 alf Orising o pojemności 250 ml oraz 750 ml. Zapoznaj się ze wszystkimi kosmetykami marki Orising na naszej stronie.

5 alforising ampułki orising inaczej wcierka do skóry głowy

Kup ampułki Orising

W skład ampułek wchodzą magnez oraz mikroelementy: cynk i miedź, które przyczyniają się do prawidłowego nawilżenia skóry głowy oraz wykazują działanie anty-łojotokowe.

5 alforising ampułki Orising

Olejki eteryczne z cytryny, pomarańczy i mandarynek, obecne w ampułkach łagodzą i odświeżają skórę głowy, a także stymulują mikrokrążenie przez co wpływają na prawidłowe odżywienie cebulek włosowych. Każda ampułka zawiera ekstrakt z lilaka pospolitego. 5 AlfOrising ampułki zawierają także witaminę B6 pomagającą w procesie hamowania 5-alfa reduktazy.

Sposób użycia: dwa razy w tygodniu, równomiernie rozprowadzać na skórze głowy, lekko masować, nie spłukiwać. Podczas kuracji ampułkami polecamy stosowanie szamponu 5-Alf

Pojemność: 12x7ml 

5 alforising ampułki Orising

Ampułki przeważnie zalecane są:

  • przy terapiach trychologicznych wzmacniających włosy
  • do skóry łojotokiem
  • gdy występuje łupież
  • do włosów słabych i łamliwych
  • również do codziennej pielęgnacji

W gabinecie Trycho-Derm najczęściej stosowane są dwa rodzaje peelingów trychologicznych skóry głowy tj. Composition Energetica D oraz marki Eliokap Complex A Eliokap  

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Poznaj kosmetyki trychologiczne Monrin

Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme