5 Alf Orising szampon hamujący wypadanie włosów włoskiej marki Orising 250 ml

Szampon powstrzymujący wypadanie włosów 5 Alf Orising to profesjonalny kosmetyk hamujący wypadanie włosów spowodowanego zaburzeniami hormonalnymi oraz podwyższonym poziomem testosteronu. Szampon Orising składa się ze składników roślinnych i neutralizuje działanie 5-alfa reduktazy. Zapoznaj się ze wszystkimi kosmetykami marki Orising na naszej stronie. Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme

szampon 5 alfa bioessence

Kup 5 Alf szampon

5 Alf Orising posiada w swoim składzie werbaskozyd, pozyskiwany z hodowli komórkowej bzu pospolitego (Syringa Vulgaris). Werbaskozyd działa jako przeciwutleniacz, inhibitor (bloker) 5-alfa reduktazy i przeciwdziała grzybowi Malassezia Furfur. W skład całego zestawu wchodzi jeszcze płyn Bioessence Orising oraz ampułki Bioessence 5 Alf Orising

Wypadaniu włosów towarzyszy wiele czynników, począwszy od niewłaściwej diety, a skończywszy na sytuacjach stresowych. Jednym z głównych i trudnych czynników jest utrata włosów na tle hormonalnym. Reduktaza 5-alfa znajduje się w mieszku włosowym, enzym ten jest wrażliwy na działanie hormonu - Testosteronu. Wraz ze wzrostem poziomu hormonu we krwi enzym przekształca go w dihydrotestosteron, który powoduje skurcz naczyń krwionośnych odżywiających mieszek włosowy. Kiedy krążenie krwi jest zaburzone, potrzebne składniki nie są dostarczane, a włosy stają się przerzedzone i wypadają. Kosmetyki trychologiczne Orising oferują rozwiązanie dla tego problemu za pomocą zestawu 5 Alf Orising.

Cechy szamponu 5 Alf Orising :

 • baza roślinna, bez parabenów, siarczanów i barwników;
 • delikatnie usunie zanieczyszczenia, nadmiar sebum;
 • reguluje pracę gruczołów łojowych (jest polecany również przy przetłuszczaniu się skóry głowy);
 • aktywuje wzrost włosów;
 • sprawi, że włosy będą grubsze, gęstsze i mocniejsze;
 • koi i łagodzi stany zapalne skóry głowy;
 • ekstrakt z bzu jest inhibitorem enzymu 5-alfa reduktazy;

Metoda aplikacji:

Nałóż szampon na skórę głowy - szamponem myjemy skórę głowy. Masuj. Spłucz szampon i powtórz procedurę (zawsze warto umyć skórę głowy szamponem dwa razy). Polecany do stosowania w połączeniu z 5-Alf Orising Bioessence , przyspieszy proces odbudowy i wzrostu włosów.

5 alf Orising szampon orising 250 ml

Zabieg z kosmetykami 5 Alfa Orising zaleca się w przypadku:

 • wypadanie włosów przez długi czas;
 • pory i wypadanie włosów w okolicy skroniowej;
 • wypadanie włosów na tle tłustej lub wrażliwej skóry głowy;
 • eliminacja dyskomfortu przy oczyszczaniu i łojotokowego zapalenia skóry.
 • kruche, cienkie i cienkie włosy na tle przetłuszczającej się skóry głowy.

W gabinecie Trycho-Derm najczęściej stosowane są dwa rodzaje peelingów trychologicznych skóry głowy tj. Composition Energetica D oraz marki Eliokap Complex A Eliokap Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ?