Orising szampon do włosów suchych 750 ml - duża pojemność

Orising szampon do włosów suchych z żółtej linii 🟡 z olejkiem kokosowym, który doskonale nawilża suche włosy.
Szampon nie tylko oczyszcza włosy i skórę głowy z zanieczyszczeń, ale także pielęgnuje włosy - jest z trychologicznej linii kosmetyków Orising.

orising szampon do włosów suchych 750 ml

Kup szampon Orising

Składniki aktywne szamponu stymulują odbudowę naturalnej struktury włosa, dzięki czemu włosy stają się mniej łamliwe, a liczba rozdwojonych końcówek zmniejsza się. Po zastosowaniu tego kosmetyku włosy długo zachowują świeżość i emanują przyjemnym aromatem.

Cechy produktu:

  • doskonale odżywia i nawilża
  • nadaje włosom elastyczność i połysk
  • spowalnia procesy starzenia się włosów
  • działa przeciwzapalnie i łagodząco


Szampon do włosów suchych Orising zastosowanie: suche i zniszczone włosy, włosy słabe i wypadające, włosy bez połysku, codzienna pielęgnacja. Szampon dostępny jest również w mniejszej pojemności 250 ml . W gabinecie Trycho-Derm najczęściej stosowane są dwa rodzaje peelingów trychologicznych skóry głowy tj. Composition Energetica D oraz marki Eliokap Complex A Eliokap 

Jak aplikować szampon: Pamiętaj że szampon należy aplikować na skórę głowy. Rozprowadź szampon na skórę głowy. Delikatnie masuj. Spłucz wodą. Przypominamy o stosowaniu peelingu skóry głowy Orising Energetica D tym wszystkim, którzy rozpoczynają terapię trychologiczną.

Pojemność: 250ml