Orising AHA szampon proteinowy 250 ml

Orising AHA szampon to kosmetyk pielęgnujący i odżywiający do codziennej pielęgnacji, do każdego rodzaju włosów i skóry głowy. W połączeniu z płynem Complex AHA tworzy system spowalniający starzenie się komórek włosów.

orising aha szampon proteinowy

Kup szampon AHA Orising

Najważniejsze co musisz wiedzieć to to, że szampon AHA marki Orising zwiera kwasy, które złuszczają zrogowaciały i martwy naskórek nagromadzony w mieszkach włosowych i na skórze głowy - zapewnia lepsze wchłanianie substancji aktywnych (substancje aktywne możesz znaleźć w innych kosmetykach marki Orising lub marki Eliokap - obie marki kosmetyków można ze sobą łączyć) Poza tym szampon odżywia i nawilża włosy.

Jak aplikować szampon: Rozprowadź szampon AHA na wilgotną skórę głowy i włosy. Delikatnie masuj. Spłucz wodą.

Pojemność: 250ml

Czy wiesz dlaczego warto stosować peeling do skóry głowy? 

Peeling do skóry głowy to kosmetyk, który złuszcza nadmiar zrogowaciałego naskórka – tego, który nagromadził się na powierzchni skóry głowy w przestrzeniach między włosami i w mieszkach włosowych. Naskórek u każdego z nas przechodzi cykl odnowy – martwe komórki złuszczają się w warstwie rogowej, a nowe powstają w warstwie podstawnej. Naskórek złuszcza się u każdego z nas – jest to naturalny proces fizjologiczny, którego nie unikniemy. Każdy może stosować peeling zarówno na skórze głowy jak i twarzy i ciele, aby usunąć pozostałości martwego naskórka. 

W gabinecie Trycho-Derm najczęściej stosowane są dwa rodzaje peelingów trychologicznych skóry głowy tj. Composition Energetica D oraz marki Eliokap Complex A Eliokap Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ?

Poznaj kosmetyki trychologiczne Monrin

Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme