Maseczka Sea Complex Orising nr 3 do włosów przesuszonych i zniszczonych 

Maska Sea Complex Orising nr 3 jest przeznaczona specjalnie do włosów suchych, które mają skłonność do nadmiernej łamliwości. Cała linia kosmetyków Orising Sea Complex dostępna jest w gabinecie Trycho-Derm. Zapoznaj się ze wszystkimi kosmetykami marki Orising na naszej stronie. ?

Maseczka sea complex orising nr 3

Kup maseczkę

Wodorosty wchodzące w skład maski działają na uszkodzone miejsca włosa, odnawiają je i odżywiają specjalnym kompleksem witamin. Maska wchodzi w skład całego zabiegu trychologicznego na włosy suche, które potrzebują regeneracji i nawilżenia.

Jak stosować:

Maseczkę nałożyć na dokładnie umyte włosy lekkimi ruchami masującymi. Pozostaw na 5 minut, a następnie zmyj ciepłą wodą. Najlepszy efekt uzyskasz używając całego zestawu, który tworzy kompletny zabieg trychologiczny. Jeżeli chcesz poczuć się w domu jak w gabinecie trychologicznym wykorzystaj szampon, maskę nr 2 i maskę nr 3. Najpierw umyj włosy szamponem, po spłukaniu szamponu wodą nałóż na włosy maskę nr 2. Poczekaj 5 minut po czym spłukaj maskę z włosów. Po spłukaniu maski nr 2 nałóż maskę nr 3. Przytrzymaj maskę 5 minut po czym spłukaj wodą. Zastosuj zabieg 2 razy w tygodniu i ciesz się efektami.

Pojemność: 125 ml

Linia Orising Sea Complex to trzy kosmetyki

  1. Szampon Sea Complex
  2. Maskeczka Sea Complex nr 2
  3. Maseczka Sea Complex nr 3

Dlaczego warto stosować peeling do skóry głowy

Peeling do skóry głowy to kosmetyk, który złuszcza nadmiar zrogowaciałego naskórka – tego, który nagromadził się na powierzchni skóry głowy w przestrzeniach między włosami i w mieszkach włosowych. Naskórek u każdego z nas przechodzi cykl odnowy – martwe komórki złuszczają się w warstwie rogowej, a nowe powstają w warstwie podstawnej. Naskórek złuszcza się u każdego z nas – jest to naturalny proces fizjologiczny, którego nie unikniemy. Dlatego też, każdy może stosować peeling zarówno na skórze głowy jak i twarzy i ciele, aby usunąć pozostałości martwego naskórka. W gabinecie Trycho-Derm najczęściej stosowane są dwa rodzaje peelingów trychologicznych skóry głowy tj. Composition Energetica D oraz marki Eliokap Complex A dostępny na stronie www.eliokap.sklep.pl 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Poznaj kosmetyki trychologiczne Monrin

Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme