Mediceuticals For Hair Loss Normal zestaw

Mediceuticals For Hair Loss Normal

Mediceuticals For Hair Loss Normal 

Mediceuticals For Hair Loss Normal dedykowany jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą powstrzymać wypadanie włosów z innych powodów niż zaburzenia pracy hormonów.  Mediceuticals to profesjonalne produkty ze Stanów Zjednoczonych do stosowania w terapiach trychologicznych. Więcej informacji na stronie producenta: Mediceuticals USA . Produkty marki Mediceuticals zostały wprowadzone do Polski przez głównego dystrybutora firmę Tricho Partner . Dodatkowo zostały poddane analizie pod kątem składu i działania przez Annę Mackojć, która od lat w Polsce pogłębia wiedzę z dziedziny biotechnologii i trychologii we współpracy z największymi europejskimi i światowymi autorytetami w tym zakresie. 

? Kosmetyki Mediceuticals są dostępne w gabinecie Trycho Derm po wcześniejszej konsultacji.

Formularz kontaktowy

3-etapowy program do leczenia nadmiernego wypadania i przerzedzania włosów.

 • Do stosowania przy normalnej skórze głowy.
 • Pomaga ograniczyć nadmierne wypadanie i przerzedzenie włosów.
 • Stymuluje produkcję nowych włosów.
 • Pobudza krążenie krwi w skórze głowy.
 • Sprowadza i utrzymuje mieszki włosowe w optymalnym stanie dla zdrowego wzrostu włosów.
 • Nadaje włosom naturalny połysk.

Zestaw do regeneracji włosów (Normal) zawiera 1x BIOCLENZ 250ml, 1x THERAPEUTIC 250ml i 1x NUMINOX 125ml. 

Co zawiera zestaw Mediceuticals For Hair Loss Normal do skóry głowy normalnej lub przetłuszczającej się

Szampon Bioclenz 

Mediceuticals for hair loss normal szampon Bioclenz

Wyślij zapytanie przez formularz

 • Do stosowania przy normalnej skórze głowy.
 • Pomaga ograniczyć nadmierne wypadanie i przerzedzenie włosów.
 • Stymuluje produkcję nowych włosów.
 • Pobudza krążenie krwi w skórze głowy.
 • Sprowadza i utrzymuje mieszki włosowe w optymalnym stanie dla zdrowego wzrostu włosów.
 • Nadaje włosom naturalny połysk.
 • Formuła bez siarczanów.

Odżywka Therapeutic  

Mediceuticals For Hair Loss Normal odżywka Therapeutic

Wyślij zapytanie przez formularz

 • Pomaga w leczeniu wrażliwej, suchej lub napiętej skóry głowy.
 • Łagodzi i uspokaja skórę głowy.
 • Kontroluje łuszczenie się skóry głowy.
 • Wspomaga prawidłową kwasowość (wartość pH) skóry głowy.

Rewitalizator Numinox

Mediceuticals For Hair Loss Normal Numinox

Wyślij zapytanie przez formularz

 • Pomaga ograniczyć nadmierne wypadanie i przerzedzenie włosów.
 • Stymuluje produkcję nowych włosów.
 • Pobudza krążenie krwi w skórze głowy.
 • Sprowadza i utrzymuje mieszki włosowe w optymalnym stanie dla zdrowego wzrostu włosów.

Skład Mediceuticals For Hair Loss Normal - trzy kompleksy

Mediceuticals w zestawie For Hair Loss zastosował trzy opatentowane kompleksy składników. Pierwszy z nich to Triaminocapitol, który hamuje proces transformacji DHT. Proces transformacji DHT jest niezwykle istotny bo odpowiada za miniaturyzację mieszka włosowego.  Kompleks Triaminocapitol łączy w sobie kwas oleanowy (kwas oleanowy wykazuje zdolność do hamowania 5-alfa-reduktazy.), apigeninę i biotynylo-GHK. Wszystko razem blokuje 5-alfa- reduktazę i ma pozytywny wpływ w czasie transformacji testosteronu do DHT.  Dodatkowo Triaminocapitol zwiększa aktywności mieszka włosowego.

Kolejny składnik w kompleksie to Apigenina dzięki, której zwiększa się ukrwienie skóry i przyspiesza krążenie krwi w kapilarkach naczyń włosowatych oplatających mieszek włosowy.

Trzeci składnik to Biotynylo-GHK , który wykazuje zdolność do wydłużania fazy anagenu. Biotynylo-GHK wykazuje też zwiększenie stężenia białek adhezyjnych: laminina i kolagen IV odpowiedzialnych za mocowanie włosów w osłonce korzeniowej i brodawce skóry. Dzięki temu włos jest bardziej zakorzeniony oraz mniej podatny na wypadnięcie przez stylizacje fryzjerskie i modelowanie.

Nutracell to kolejny kompleks wykorzystany w For Hair Loss zawierający w sobie specjalnie dobrane pierwiastki. Nutracell zwiększa efektywność wchłaniania się pierwiastków i stymuluje procesy wzrostowe włosów. Ponieważ do ważnych dla wzrostu włosa pierwiastków należą żelazo, magnez, mangan, jod, potas, wapń, fosfor, krzem, sód, siarka laboratorium Mediceuticals wykorzystało je w swoich preparatach. 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Trzeci kompleks to Estrollin zawierający witaminy i minerały, które wspomagają pozytywne działanie Triaminocapitolu, Jak widzisz wszystko ze sobą jest połączone, dlatego też są trzy preparaty, które należy stosować razem. Samo stosowanie szamponu z zestawu Mediceuticals For Hair Loss nie zadzaiała. W skład kompleksu Estrollinu oprócz witamin E,C,F wchodzi również lecytyna i inositol (witamina B8, która współpracuje z innymi witaminami z grupy B, wzmacniając ich działanie).  Kompleks Estrollin zawiera również lecytynę, która wzmaga działanie inositolu. Jest jednocześnie nośnikiem pozostałych składników aktywnych. 

Mediceuticals

Na ile wystarcza zestaw?

Według naszych obserwacji terapia wystarcza na trzy miesiące

Jak stosować Mediceuticals for Hair Loss Normal

 • Nałóż szampon Bioclenz na wilgotne włosy. Pozostaw na 2-3 minuty. Wykonaj delikatny masaż, umyj i oczyść dokładnie włosy i skórę głowy. Spłucz włosy. Ponownie zaaplikuj szampon. Pozostaw na 2-3 minuty. Wykonaj delikatny masaż i ponownie dokładnie oczyść włosy i skórę głowy. Spłucz włosy. Osusz włosy ręcznikiem.
 • Odżywkę Therapeutic nanieś dokładnie na skórę głowy, która to została uprzednio dokładnie umyta i oczyszczona szamponem Bioclenz. Pozostaw na 2-3 minuty. Spłucz obfitą ilością wody.
 • Zaaplikuj 3-5 pompek preparatu Numinox na suche lub lekko wilgotne włosy. Preparat aplikuj bezpośrednio na skórę głowy. Wykonaj delikatny masaż i rozprowadź preparat dokładnie po całej powierzchni skóry głowy. Nie spłukuj. Nie susz suszarką.


Preparat Numinox może szczypać oraz znacząco zaczerwienić skórę głowy. Jest to normalny objaw i jest on całkowicie bezpieczny. W przypadku osób z dużą nadwrażliwością, tuż przed aplikacją preparatu na skórę głowy, należy go rozcieńczyć z wodą w stosunku 50% wody i 50% preparatu.

Informacja od trychologa
Istnieje wiele zmian chorobowych skóry głowy i włosów, które mają swoje źródło w innych problemach zdrowotnych. Wymagają one często terapii łączonych i współpracy z lekarzami różnych specjalizacji w celu głębszej analizy i w razie konieczności leczenia farmakologicznego. Zadaniem specjalisty trychologii jest znalezienie przyczyn problemu zaistniałego w obrębie skóry głowy i włosów oraz wdrożenie odpowiednich terapii. Terapii opierających się na użyciu profesjonalnych trychologicznych urządzeń, preparatów, metod zabiegowych lub leczenia farmakologicznego. Celem jest oczywiście doprowadzenia skóry głowy i włosów do prawidłowego stanu. Kuracje trychologiczne są stworzone zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zadzwoń do nas lub umów się na konsultację trychologiczną przez Booksy. Prowadzimy również konsultacje przez Skype. Trychologia jest dla Ciebie czymś nowym? Zapraszamy do odsłuchania audycji radiowej z której dowiesz się czym zajmuje się specjalista trychologii i jak wygląda wizyta u trychologa. Link do audycji radiowej.

Dlaczego warto stosować peeling skóry głowy?
Peeling do skóry głowy to kosmetyk, który złuszcza nadmiar zrogowaciałego naskórka – tego, który nagromadził się na powierzchni skóry głowy w przestrzeniach między włosami i w mieszkach włosowych. Naskórek u każdego z nas przechodzi cykl odnowy – martwe komórki złuszczają się w warstwie rogowej, a nowe powstają w warstwie podstawnej. Naskórek złuszcza się u każdego z nas – jest to naturalny proces fizjologiczny, którego nie unikniemy. Dlatego też, każdy może stosować peeling zarówno na skórze głowy jak i twarzy i ciele, aby usunąć pozostałości martwego naskórka. Dlaczego więc warto stosować peeling skóry głowy? Peeling skóry głowy jest odpowiedzialny m.in. za normalizowanie i przygotowanie skóry do przyjmowania składników aktywnych, wspierających organizm w walce z problemem skóry głowy. Częstym problemem może być, np. nadmierna ilość zrogowaciałego naskórka, którego obecność spowodowana jest wysuszeniem i pękaniem skóry z którą doskonale radzi sobie właśnie peeling Eliokap i peeling Orising

Poznaj kosmetyki trychologiczne Monrin

Zapoznaj się z suplementami Medilage anti age i Medilage cheveux femme

Wybór kosmetyków trychologicznych jest coraz większy. Warto zaufać specjalistom, którzy znają składy i wiedzą czy dany kosmetyk jest wart swojej ceny. W ofercie gabinetu Trycho-Derm znajdziesz również inne kosmetyki wzmacniające włosy takich marek jak Eliokap czy Orising. Orising w swojej linii posiada kosmetyki wzmacniające włosy. Nazwa linie to Caduta– tam znajdziesz wszystkie kosmetyki wzmacniające włosy  i kosmetyki oczyszczające skórę głowy: szampon Caduta Orising , również w dużej pojemności , płyn Caduta do stosowania bez spłukiwania , maski Rinforzante do spłukiwania , ampułki Caduta do stosowania bez spłukiwania oraz olejek, który stosuje się na skórę głowy. Wszystkie kosmetyki trychologiczne Orising są przebadane dermatologicznie a sama marka bazuje w większości na produktach pochodzenia organicznego. Warto również przekonać się do pianki proteinowej Orising.