Gamma Molecular Trichology suplement diety wspierający poziom ferrytyny z apolaktoferyną oraz ekstraktem z liści Moringii Olejodajnej  i sproszkowanym owocem Baobabu Afrykańskiego.

Gamma Molecular Trichology to kolejny suplement po Alpha Molecular Trichology i Ferritin. Suplement diety wspierający poziom ferrytyny z apolaktoferyną. Zawiera Apolaktoferyne, baobab afrykański ,ompleks superfoods i Moringa Olejodajna.

gamma molecular trichology

Suplement dostępny w gabinecie Trycho-Derm po wcześniejszej konsultacji trychologicznej

Formularz kontaktowy

Gamma od Molecular Trichology  to suplement diety bogaty w apolaktoferynę, która jest białkiem (glikoproteiną) z właściwościami antymikrobiologicznymi. Wykazuje działanie imunoregulujące tzn. przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze oraz immunostymulujące.

Apolaktoferyna jest pozbawiona żelaza, ale może je wiązać w postaci jonów Fe3+. Takie wiązanie jonów żelaza sprawia, że apo-laktoferyna pełni funkcję helatującą, chroniąc organizm przed szkodliwym działaniem nadmiaru wolnego żelaza.

Dodatkowo suplement diety Gamma został wzbogacony o dwa kompleksy SuperFoods – wyciąg z liści moringii olejodajnej  i sproszkowany owoc baobabu afrykańskiego, które dostarczają niezbędnych pierwiastków dla prawidłowej kondycji włosów.

Skład Gamma Molecular Trichology w tabeli poniżej

Tabela przedstawia skład suplementu Gamma Molecular Trichology
Gamma Molecular Trichology składniki zawartość w 3 kapsułkach 3 kapsułki zawierają:
Superfoods Complex     320 mg
Ekstrakt z Liści Moringi Olejodajnej     600 mg
Sproszkowane Owoce Baobabu Afrykańskiego     600 mg
Axyar ALF 90-S      
Liofilizowana Apolaktoferyna Bydlęca     250 mg

 

W naszym gabinecie prowadzimy terapie trychologiczne poprawiające stan skóry głowy oraz redukujące wypadanie włosów. Od 2019 roku po wprowadzeniu suplementu Nourkrin Inclinic odnotowujemy dużą ilość osób wracających po ten suplement. Warto przeczytać o nim nieco więcej tym bardziej, że został poparty dużą ilością badań. Jeżeli jest potrzeba uzupełnienia żelaza Molecular Trichology posiada bardzo bobrze wchłanialną ferrytynę - zobacz Ferritin .

Kolejnym suplementem na który warto zwrócić uwagę to DSD Complete 8.0 od DSD de Luxe hiszpańskiej marki produkującej jedne z najlepszych kosmetyków trychologiczych w Europie. Suplementacja trychologiczna to też kolagen -  Colvita kolagen w kapsułkach to suplement na którym Colway zbudował swoją markę. Dla tych wszystkich którzy spotkali się z marką Colway pierwszy raz wspominamy, że jest to polska firma. Suplement na rynku polskim jest od 2006 roku. Jest to najlepszy kolagen jaki można kupić na rynku polskim i europejskim. Napisano już o nim wiele więc będziemy się starali nie przesadzać z opisem produktu. 

Dlaczego warto stosować peeling do skóry głowy
Peeling do skóry głowy to kosmetyk, który złuszcza nadmiar zrogowaciałego naskórka – tego, który nagromadził się na powierzchni skóry głowy w przestrzeniach między włosami i w mieszkach włosowych. Naskórek u każdego z nas przechodzi cykl odnowy – martwe komórki złuszczają się w warstwie rogowej, a nowe powstają w warstwie podstawnej. Naskórek złuszcza się u każdego z nas – jest to naturalny proces fizjologiczny, którego nie unikniemy. Dlatego też, każdy może stosować peeling zarówno na skórze głowy jak i twarzy i ciele, aby usunąć pozostałości martwego naskórka. W gabinecie Trycho-Derm stosowane są dwa rodzaje peelingów tj. Composition Energetica D oraz marki Eliokap Complex A

Informacja od trychologa
Istnieje wiele zmian chorobowych skóry głowy i włosów, które mają swoje źródło w innych problemach zdrowotnych. Wymagają one często terapii łączonych i współpracy z lekarzami różnych specjalizacji w celu głębszej analizy i w razie konieczności leczenia farmakologicznego. Zadaniem specjalisty trychologii jest znalezienie przyczyn problemu zaistniałego w obrębie skóry głowy i włosów oraz wdrożenie odpowiednich terapii. Terapii opierających się na użyciu profesjonalnych trychologicznych urządzeń, preparatów, metod zabiegowych lub leczenia farmakologicznego. Celem jest oczywiście doprowadzenia skóry głowy i włosów do prawidłowego stanu. Kuracje trychologiczne są stworzone zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zadzwoń do nas lub umów się na konsultację trychologiczną przez Booksy. Prowadzimy również konsultacje przez Skype. Trychologia jest dla Ciebie czymś nowym? Zapraszamy do odsłuchania audycji radiowej z której dowiesz się czym zajmuje się specjalista trychologii i jak wygląda wizyta u trychologa. Link do audycji radiowej. Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme