Gamma Molecular Trichology suplement diety wspierający poziom ferrytyny z apolaktoferyną oraz ekstraktem z liści Moringii Olejodajnej  i sproszkowanym owocem Baobabu Afrykańskiego.

Gamma Molecular Trichology to kolejny suplement po Alpha Molecular Trichology i Ferritin wprowadzony przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych trychologów i biotechnologów w Polsce Annę Mackojć Suplement diety wspierający poziom ferrytyny z apolaktoferyną. Zawiera Apolaktoferyne, baobab afrykański ,ompleks superfoods i Moringa Olejodajna.

gamma molecular trichology

Suplement dostępny w gabinecie Trycho-Derm

Formularz kontaktowy

Gamma od Molecular Trichology  to suplement diety bogaty w apolaktoferynę, która jest białkiem (glikoproteiną) z właściwościami antymikrobiologicznymi. Wykazuje działanie imunoregulujące tzn. przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze oraz immunostymulujące.

Apolaktoferyna jest pozbawiona żelaza, ale może je wiązać w postaci jonów Fe3+. Takie wiązanie jonów żelaza sprawia, że apo-laktoferyna pełni funkcję helatującą, chroniąc organizm przed szkodliwym działaniem nadmiaru wolnego żelaza.

Dodatkowo suplement diety Gamma został wzbogacony o dwa kompleksy SuperFoods – wyciąg z liści moringii olejodajnej  i sproszkowany owoc baobabu afrykańskiego, które dostarczają niezbędnych pierwiastków dla prawidłowej kondycji włosów.

Skład Gamma Molecular Trichology w tabeli poniżej

Tabela przedstawia skład suplementu Gamma Molecular Trichology
Gamma Molecular Trichology składniki zawartość w 3 kapsułkach 3 kapsułki zawierają:
Superfoods Complex     320 mg
Ekstrakt z Liści Moringi Olejodajnej     600 mg
Sproszkowane Owoce Baobabu Afrykańskiego     600 mg
Axyar ALF 90-S      
Liofilizowana Apolaktoferyna Bydlęca     250 mg

 

W naszym gabinecie prowadzimy terapie trychologiczne poprawiające stan skóry głowy oraz redukujące wypadanie włosów. Od 2019 roku po wprowadzeniu suplementu Nourkrin Inclinic odnotowujemy dużą ilość osób wracających po ten suplement. Warto przeczytać o nim nieco więcej tym bardziej, że został poparty dużą ilością badań. Kolejnym suplementem na który warto zwrócić uwagę to DSD Complete 8.0 od DSD de Luxe hiszpańskiej marki produkującej jedne z najlepszych kosmetyków trychologiczych w Europie. Jeżeli jest potrzeba uzupełnienia żelaza Molecular Trichology posiada bardzo bobrze wchłanialną ferrytynę - zobacz Ferritin .

Suplementacja trychologiczna to też kolagen -  Colvita kolagen w kapsułkach to suplement na którym Colway zbudował swoją markę. Dla tych wszystkich którzy spotkali się z marką Colway pierwszy raz wspominamy, że jest to polska firma. Suplement na rynku polskim jest od 2006 roku. Jest to najlepszy kolagen jaki można kupić na rynku polskim i europejskim. Napisano już o nim wiele więc będziemy się starali nie przesadzać z opisem produktu.