Alpha Molecular Trichology czyli bloker DHT Alpha z 12 naturalnymi blokerami łysienia androgenowego.

Alpha Molecular Trichology to suplement diety zapewniający wparcie wzrostu włosów, wsparcie mikrokrążenia w skórze, poprawę pigmentacji włosów, działanie antyoksydacyjne. Już teraz wiemy, że Alpha Molecular Trichology zrewolucjonizuje terapie trychologiczne dzięki zawartości aż 12 naturalnych blokerów łysienia androgenowego dla wsparcia zdrowych włosów. 

alpha molecular trichology

Suplement dostępny w gabinecie Trycho-Derm po wcześniejszej konsultacji

Formularz kontaktowy 

Produkt wpisał się w filozofię Premium Clean Label – każdy składnik musiał spełniać wszystkie warunki, pochodzić od certyfikowanego dostawcy, być w 100% naturalny, być wegański i mieć przede wszystkim potwierdzone badania naukowe.

Alpha Molecular Trichology to jedyny suplement diety na rynku trychologicznym ze składem o potwierdzonej biowchłanialności. Kompleksy zostały wybrane od tych firm, które mogły poszczycić się dokumentacją, że składniki aktywne są absorbowane i wchłaniane. Kolejny suplement po Alpha to Gamma Molecular Trichology - zachęcamy do zapoznania się z opisem.

Skład Alpha Molecular Trichology - zobacz tabelę przedstawiającą dokładny skład poniżej

Tabela przedstawia skład suplementu Alpha Molecular Trichology
Aplha Molecular Trichology składniki zawartość w 3 kapsułkach Zawartość
Ekstrakt z owoców palmy sabałowej [45% kwasów tłuszczowych] – CO2 DeepExtractTM USPlus®     320 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty [40% EGCG]     250 mg
Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej [4% polifenoli]     200 mg
Ekstrakt z pestek dyni [20% Beta-Sitosterolu]     200 mg
Ekstrakt z kłącza kurkumy [85% kurkuminoidów] – Curcumin C3 Complex®    200 mg
Ekstrakt z kiełków grochu zwyczajnego – AnaGainTM Nu     100 mg
Ekstrakt z korzenia lukrecji [0,04% kwasu glicyryzynowego]     100 mg
Ekstrakt z pestek winogron [95% proantocyjanidyn]     100 mg
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego [24% glikozydów flawonowych]     80 mg
Mieszanina tokotrienoli/tokoferoli z olejowca gwinejskiego – EVNolMaxTM, w tym:     100 mg
mieszanina tokotrienoli     12,1 mg
skwalen roślinny kompleks fitosteroli     3 mg
witamina E     1 mg
mieszanina tokotrienoli skwalen roślinny kompleks fitosteroli witamina E     3,36 mg (28%)*
Kwas fosfatydowy (PA) – PhosphaMaxTM     71,43 mg
Ekstrakt z owoców papryki rocznej [2% kapsaicyny]     60 mg
Cynk 10 mg (100%)*
Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego [95% piperyny] – BioPerine®     5 mg
Miedź     1 mg (100%)*
Selen (L-selenometionina) – Selenium SeLECT® 5000     55 μg (100%)*

 

Informacja od trychologa
Istnieje wiele zmian chorobowych skóry głowy i włosów, które mają swoje źródło w innych problemach zdrowotnych. Wymagają one często terapii łączonych i współpracy z lekarzami różnych specjalizacji w celu głębszej analizy i w razie konieczności leczenia farmakologicznego. Zadaniem specjalisty trychologii jest znalezienie przyczyn problemu zaistniałego w obrębie skóry głowy i włosów oraz wdrożenie odpowiednich terapii. Terapii opierających się na użyciu profesjonalnych trychologicznych urządzeń, preparatów, metod zabiegowych lub leczenia farmakologicznego. Celem jest oczywiście doprowadzenia skóry głowy i włosów do prawidłowego stanu. Kuracje trychologiczne są stworzone zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zadzwoń do nas lub umów się na konsultację trychologiczną przez Booksy. Prowadzimy również konsultacje przez Skype. Trychologia jest dla Ciebie czymś nowym? Zapraszamy do odsłuchania audycji radiowej z której dowiesz się czym zajmuje się specjalista trychologii i jak wygląda wizyta u trychologa. Link do audycji radiowej.

Tabletki Nourkrin InClinic - suplement, którego działanie zostało udokumentowane wieloma badaniami i opiniami klientów.

Cechy produktu:

  • Jedna tabletka zawiera 900 mg kompletu proteoglikanów Marilex w porównaniu z wersją standardową Nourkrin zawierającą tylko 300 mg proteoglikanów w tabletce i mniejszą liczbą tabletek w opakowaniu (60 szt.)
  • zawiera kompleks proteoglikanów Marilex® (Syndecan, Perlecan, Decorin, Versican, Agrican, Biglikan itp. które odpowiedzialne są za kontrolę cyklu rozwojowego włosa. Pozwala to przywrócić prawidłowy czas trwania fazy anagenu (faza wzrostu włosa) oraz stymuluje nieaktywne mieszki włosowe do porostu.
  • ma dużą efektywność w każdym typie łysienia
  • kombinacja proteoglikanów Marilex® zawarta w Nourkrin® inCLINIC jest opatentowana
  • Nutraceutyk Nourkrin® inCLINIC jest nutraceutykiem, czyli produktem, którego skład jest w pełni naturalny, ale też ma potwierdzenie swojego działania w badaniach klinicznych (56 badań) odnośnie swojej skuteczności. Jest to jedyny nutraceutyk na świecie, którego skuteczność została potwierdzona klinicznie.

tabletki nourkrin Inclinic proteoglikany w terapii łysień przeciw wypadaniu włosów

Tabletki Nourkrin ® inCLINIC wykorzystywane są w terapii różnych typów łysień, hamując proces wypadania i stymulując wzrost nowych włosów. Tabletki Nourkrin ® inCLINIC zawierają kompleks proteoglikanów Marilex® (Syndecan, Perlecan, Decorin, Versican, Agrican, Biglikan itp. ), które są odpowiedzialne za kontrolę cyklu rozwojowego włosa.

Dzięki temu proteoglikany Nourkrin mają dużą efektywność w każdym typie łysienia. Więcej informacji na głównej stronie producenta https://pharmamedico.com/ Opatentowana kombinacja proteoglikanów Marilex® przywraca prawidłowy czas trwania fazy anagenu oraz stymuluje nieaktywne mieszki włosowe do porostu. Opakowanie zawiera 90 tabletek o wzmocnionym działaniu (900 mg kompletu proteoglikanów Marilex)

Dlaczego warto stosować peeling do skóry głowy
Peeling do skóry głowy to kosmetyk, który złuszcza nadmiar zrogowaciałego naskórka – tego, który nagromadził się na powierzchni skóry głowy w przestrzeniach między włosami i w mieszkach włosowych. Naskórek u każdego z nas przechodzi cykl odnowy – martwe komórki złuszczają się w warstwie rogowej, a nowe powstają w warstwie podstawnej. Naskórek złuszcza się u każdego z nas – jest to naturalny proces fizjologiczny, którego nie unikniemy. Dlatego też, każdy może stosować peeling zarówno na skórze głowy jak i twarzy i ciele, aby usunąć pozostałości martwego naskórka. W gabinecie Trycho-Derm stosowane są dwa rodzaje peelingów tj. Composition Energetica D oraz marki Eliokap Complex A

Kosmetyki trychologiczne w zestawach Mediceuticals dostosowane do konkretnych problemów ze skórą głowy i włosów

Piękne, zdrowe włosy zaczynają się od zdrowej skóry głowy - to motto i główne przekonanie stojące za produktami Mediceuticals. Mediceuticals z pasją tworzy produkty dostosowane do konkretnych problemów ze skórą głowy i włosów. Celem Mediceuticals jest leczenie chorób skóry głowy, takich jak łupież, zapalenie skóry, łuszczyca i różne formy wypadania włosów za pomocą leczniczych szamponów i płukanek. Odkryli, że dzięki leczeniu zaburzeń skóry głowy poprawia się wygląd, dotyk i ogólny stan włosów. To był początek Mediceuticals. Mediceuticals został wprowadzony na rynek europejski w październiku 2010 roku.

Mediceuticals kosmetyki trychologiczne

W naszym gabinecie prowadzimy terapie trychologiczne poprawiające stan skóry głowy oraz redukujące wypadanie włosów. Od 2019 roku po wprowadzeniu suplementu Nourkrin Inclinic odnotowujemy dużą ilość osób wracających po ten suplement. Warto przeczytać o nim nieco więcej tym bardziej, że został poparty dużą ilością badań. Kolejnym suplementem na który warto zwrócić uwagę to DSD Complete 8.0 od DSD de Luxe hiszpańskiej marki produkującej jedne z najlepszych kosmetyków trychologicnzych w Europie. 

Suplementacja trychologiczna to też kolagen -  Colvita kolagen w kapsułkach to suplement na którym Colway zbudował swoją markę. Dla tych wszystkich którzy spotkali się z marką Colway pierwszy raz wspominamy, że jest to polska firma. Suplement na rynku polskim jest od 2006 roku. Jest to najlepszy kolagen jaki można kupić na rynku polskim i europejskim. Napisano już o nim wiele więc będziemy się starali nie przesadzać z opisem produktu.