W celu poprawy jakości twojej skóry oraz włosów wykorzystujemy suplementy diety wspomagające zabiegi estetyczne i trychologiczne. Wszystkie stosowane przez nas suplementy to wysokiej jakości, sprawdzone produkty pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Część suplementów dostępna jest do zakupu w gabinecie Trycho-Derm w Głogowie, inne dostępne są zarówno w gabinecie jak i w naszym sklepie internetowym.

Włączenie suplementacji do pozostałych działań jakie praktykujemy w gabinecie Trycho-Derm w celu poprawy stanu Twojej skóry i włosów w znaczący sposób podnoszą skuteczność osiąganych efektów.

Stosujemy produkty wspomagające cele estetyczne zarówno twojej skóry twarzy oraz ciała, jak i włosów.

 

Mamy dla Ciebie wysokiej jakości rozwiązania suplementacyjne na różne potrzeby:


 

POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY

Medilage Anti-âge (przejdź do sklepu)

Colvita Kolagen Colway


 

POPRAWA METABOLIZMU I REDUKCJA CELLULITU, WSPOMAGANIE PRACY NAD SYLWETKĄ CIAŁA

Medilage Métabolisme (przejdź do sklepu)

Medilage Anti-Cellulite (przejdź do sklepu)


 

POPRAWA KONDYCJI WŁOSÓW, REDUKCJA WYPADANIA WŁOSÓW

Medilage Cheveux Homme - łysienie androgenowe mężczyzn (przejdź do sklepu)

Medilage Cheveux Femme- nadmierne wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn (przejdź do sklepu)

Nourkrin® HairGrowth+ InCLINIC – Proteoglikany 

Mediceuticals – Bao-Med

Molecular Trichology – GAMMA – suplement diety z apolaktoferyną

Molecular Trichology – ALPHA – Bloker łysienia androgenowego

Molecular Trichology -Witamina D3 + MCT 4.000 IU

Neofollics Anti Grey Hair Tablets

Neofollics Beard Growth Supporting Tablets 

Neofollics Hair Growth Tablets

DSD Complete 8.0


 

Colvita kolagen Colway opakowanie 60 lub 120 kapsułek

Colvita kolagen w kapsułkach to suplement na którym Colway zbudował swoją markę. Suplement na rynku polskim jest od 2006 roku. Jest to najlepszy kolagen jaki można kupić na rynku polskim i europejskim. Napisano już o nim wiele więc będziemy się starali nie przesadzać z opisem produktu.

Colvita kolagen Colway kapsułki kolagenu naturalnego

Sprawdź cenę w Trycho-Derm 

Kolagen Colvita pozyskuje się wyłącznie w Polsce, metodą chronioną patentem nr 206813, pozwalającą w odróżnieniu od powszechnie używanych hydrolizatów białek zwierzęcych, izolować kolagen aktywny biologicznie.  Colvita cechuje przy tym lekkostrawność. Kapsułki są łatwo przyswajalne ze względu na fakt, że ich skład mineralny jest zbliżony do płynów ustrojowych.

Colvita to kolagen unikalny na skalę światową - jest to kompleks liofilizatu czystego tropokolagenu, pozyskiwanego ze skór rybich, ekstraktu alg morskich i bardzo dobrze przyswajalnej witaminy E. Colvita jest suplementem spełniającym najbardziej rygorystyczne wymogi stawiane zdrowej żywności – do tego stopnia, że kapsułki nie zawierają nawet barwnika, zaś jako przeciwzbrylacz zastosowano krzemionkę koloidalną.

Ten suplement diety powstał, aby zapewnić lepszy wygląd skóry i maksymalnie poprawić jej gęstość. Zawarty w produkcie liofilizowany kolagen rybi, włączony naturalne procesy metaboliczne, wspomaga odtwarzanie kolagenu ciała ludzkiego. To także składnik zapewniający m.in. jędrność i gęstość skóry oraz wspomagający jej właściwe napięcie i nawilżenie. Dodatek alg i najsilniejszego witaminowego wymiatacza wolnych rodników, czyli witaminy E, znakomicie wzmacnia biopotencjał Colvity o właściwości antyoksydacyjne. 

 

Colvita kolagen Colway

Zalecane dzienne spożycie - jak stosować Colvita i jak długo 

Zalecana dzienna dawka to 2 tabletki kolagenu Colvita, najlepiej po lub w trakcie posiłku. To z uwagi na zawartość witaminy E, która rozpuszcza się jedynie w tłuszczach. Colvity należy używać jako suplementu diety zróżnicowanej. W wypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników należy zaprzestać stosowania suplementu. Jedynym przeciwwskazaniem dla spożywania Colvity może być silna nadczynność tarczycy. Poza tym suplement ten jest całkowicie bezpieczny. Dla optymalnych wyników stosuj Colvitę przez co najmniej 3-6 miesiący.

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Opakowanie 60 tabletek wystarcza na 30 dni regularnego stosowania.

 

Skład Colvita kolagen Colway

 

Tabela przedstawia skład Colvita kolagenu Colway jaki jest w 2 kapsułkach
Skład RWS* 
Witamina E - 12 mg ekwiwalent alfa-tokoferolu 100% RWS*
8 mg grupa tokotrienoli  35% RWS
Liofilizowany kolagen rybi 48 mg
Algi (Fucus Vesiculosus) Algi to swoista bomba suplementacyjna, dzięki czemu preparat ma też wzmacniający wpływ na ogólną kondycję ustroju. Skład: wapń, miedź, żelazo, mangan, magnez, potas, selen, fosfor, chrom, cynk; kompleks witamin z grupy: A, B, C, E i K; a także węglowodany, błonnik, polisacharydy i aminokwasy egzogenne, polifenole, karoten, związki śluzowe: kwas alginowy, fukoidynę, laminarynę, mannitol oraz bioflawonoidy. 300 mg

*RWS - Referencyjne wartości spożycia

Colvita kolagen od Colway dostarcza organizmowi wszystkie elementarne składniki budulcowe kolagenu, a zatem i całej tkanki łącznej.

 

Jak powstaje kolagen Colvita? Dla tych bardziej dociekliwych...

W kolagenie Colvita możesz znaleźć proszek, który uzyskiwany jest z procesu mikronizacji konceptakli (lęgni i plemni) alg z gatunku Fucus vesiculosus. Morszczyny te określone zostały mianem fenomenu natury. Metodę ich przetwarzania definiuje się pojęciem “cell burst process”. Wyręcza ona tradycyjne suszenie, a jednocześnie umożliwia zachowanie w stanie nienaruszonym czynnych substancji morszczynu. Tym samym zachowuje on swój wysoki poziom energii biologicznej. Proces ten wykonywany jest w specjalistycznych, francuskich laboratoriach, które bardzo restrykcyjnie podchodzą do zasad farmakologii. Morszczyny mają niezwykłą zdolność do gromadzenia wszelkich mikroelementów i minerałów, które zawiera woda morska. Wraz z tym odkładają również pierwiastki śladowe pod postacią zasymilowanej przez organizm i mocno przyswajalnej rośliny. Fucus vesiculosus są bardzo rzadko spotykane w przyrodzie. Najmocniej docenia się te, które pochodzą z północnego Atlantyku. W tej części świata nie są poddane w procesie wegetacji zbyt wysokim i niskim temperaturom.

Z powyższych powodów ekstrakt morszczynu został zawarty w składzie kolagenu Colvita Colway. Ten składnik, w trakcie wytwarzania suplementu był uznawany za najlepszy dotychczas, znany twórcom receptury, całkowicie roślinny kompleks wszystkich makroelementów i mikroelementów, a również witamin, które stosowane są głównie do stymulowania procesów syntezy kolagenu przez aminokwasy.

Zobacz najlepsze suplementy takie jak proteoglikany Nourkrin i bloker DHT Alpha i DSD 8.0 Complete oraz Alpha Molecular Trichology 

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z kosmetykami trychologicznymi dostępnymi w gabinecie: peelingiem do skóry głowy marki Orising Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? Warto również zapoznać się z Medilage anti ageMedilage cheveux femme