W celu poprawy jakości twojej skóry oraz włosów wykorzystujemy suplementy diety wspomagające zabiegi estetyczne i trychologiczne. Wszystkie stosowane przez nas suplementy to wysokiej jakości, sprawdzone produkty pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Część suplementów dostępna jest do zakupu w gabinecie Trycho-Derm w Głogowie, inne dostępne są zarówno w gabinecie jak i w naszym sklepie internetowym.

Włączenie suplementacji do pozostałych działań jakie praktykujemy w gabinecie Trycho-Derm w celu poprawy stanu Twojej skóry i włosów w znaczący sposób podnoszą skuteczność osiąganych efektów.

Stosujemy produkty wspomagające cele estetyczne zarówno twojej skóry twarzy oraz ciała, jak i włosów.

 

Mamy dla Ciebie wysokiej jakości rozwiązania suplementacyjne na różne potrzeby:


 

POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY

Medilage Anti-âge (przejdź do sklepu)

Colvita kolagen Colway


 

POPRAWA METABOLIZMU I REDUKCJA CELLULITU, WSPOMAGANIE PRACY NAD SYLWETKĄ CIAŁA

Medilage Métabolisme (przejdź do sklepu)

Medilage Anti-Cellulite (przejdź do sklepu)


 

POPRAWA KONDYCJI WŁOSÓW, REDUKCJA WYPADANIA WŁOSÓW

Medilage Cheveux Homme - łysienie androgenowe mężczyzn (przejdź do sklepu)

Medilage Cheveux Femme- nadmierne wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn (przejdź do sklepu)

Nourkrin® HairGrowth+ InCLINIC – Proteoglikany 

Mediceuticals – Bao-Med

Molecular Trichology – GAMMA – suplement diety z apolaktoferyną

Molecular Trichology – ALPHA – Bloker łysienia androgenowego

Molecular Trichology -Witamina D3 + MCT 4.000 IU

Neofollics Anti Grey Hair Tablets

Neofollics Beard Growth Supporting Tablets 

Neofollics Hair Growth Tablets

DSD Complete 8.0


 

Nourkrin® HairGrowth+ InCLINIC – Proteoglikany – Suplement diety

Hair Growth Nourkrin Inclinic tabletki

Suplement dostępny w gabinecie Trycho Derm po wcześniejszej konsultacji. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.


 

Proteoglikany Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC z Marilex-P – suplement diety w tabletkach, który pozytywnie wpływający na jakość włosów.
Wspiera zdrowe włosy w każdym typie łysienia.

Działanie Nourkrin® HairGrowth+ InCLINIC zostało udokumentowane wieloma badaniami i poparte opiniami klientów.

 

Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC zawiera kompleks proteoglikanów Marilex-P®. To właśnie proteoglikany (Syndecan, Perlecan, Decorin, Versican, Agrican, Biglikan itp. ) odpowiedzialne za kontrolę cyklu rozwojowego włosa.

Opatentowana kombinacja proteoglikanów Marilex-P® zawarta w Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC wspiera włosy poprzez wsparcie cyklu wzrostu włosa.

Proteoglikany Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC jest  produktem, którego skład jest w pełni naturalny. Suplement diety Nourkrin® pojawia się regularnie w licznych publikacjach naukowych oraz badaniach (ponad 100).

Hair Growth+ inCLINIC jest wersją Nourkrin® dostępną wyłącznie w klinikach oraz posiadającą zwiększoną dawkę składnika Marilex-P®.

 

W zalecanej dziennej porcji spożycia 3 tabletki w %*
Marilex-P® (kompleks proteoglikanów frakcjowany z rybiego ekstraktu) 900 mg  
Krzem 90 mg  
Biotyna ** 270 μg 540

* Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).
**Biotyna pomaga w utrzymaniu zdrowych włosów

 

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku alergii na ryby.

 

Zalecana dzienna porcja i sposób spożycia
Kuracja intensywna – zalecana 3 tabletki dziennie przez minimum 4-6 miesięcy. Stosować z posiłkiem. Popić wodą.
Kuracja prewencyjna 1 tabletka dziennie po okresie 6 miesięcy.

 

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 

Opakowanie: 90 tabletek

 


Tabletki Nourkrin ® inCLINIC wykorzystywane są w terapii różnych typów łysień, hamując proces wypadania i stymulując wzrost nowych włosów. Tabletki Nourkrin ® inCLINIC zawierają kompleks proteoglikanów Marilex® (Syndecan, Perlecan, Decorin, Versican, Agrican, Biglikan itp. ), które są odpowiedzialne za kontrolę cyklu wzrostu włosa.

Dzięki temu proteoglikany Nourkrin mają dużą efektywność w każdym typie łysienia. Więcej informacji na głównej stronie producenta https://pharmamedico.com/ Opatentowana kombinacja proteoglikanów Marilex® przywraca prawidłowy czas trwania fazy anagenu oraz stymuluje nieaktywne mieszki włosowe do wzrostu. Opakowanie zawiera 90 tabletek o wzmocnionym działaniu (900 mg kompletu proteoglikanów Marilex)

 


Cechy produktu:

 • tabletka zawiera 300 mg kompleksu proteoglikanów Marilex 
 • zawiera kompleks proteoglikanów Marilex® (Syndecan, Perlecan, Decorin, Versican, Agrican, Biglikan itp. które odpowiedzialne są za kontrolę cyklu wzrostu włosa. Pozwala to przywrócić prawidłowy czas trwania fazy anagenu (faza wzrostu włosa) oraz stymuluje nieaktywne mieszki włosowe do wzrostu.
 • ma dużą efektywność w różnych typach łysień
 • kombinacja proteoglikanów Marilex® zawarta w Nourkrin® inCLINIC jest opatentowana
 • Nutraceutyk Nourkrin® inCLINIC jest nutraceutykiem, który ma potwierdzenie swojego działania w badaniach klinicznych (56 badań) odnośnie swojej skuteczności.

Hair Growth InClinic Nourkrin to jedyne tabletki wzmacniające włosy i przyspieszające ich wzrost na rynku Polski. Nie ma zamienników, nie ma podobnych składem suplementów. Tylko te tabletki Nourkrin dostępne w specjalistycznych gabinetach mają udowodnione działanie badaniami i opiniami klientów.

Zastosowanie tabletek Nourkrin InClinic m.in.:

 • wypadanie włosów spowodowane przez schorzenia medyczne, w tym zespoły metaboliczne
 • wypadanie włosów u pacjentów bariatrycznych
 • łysienie postresowe
 • po przeszczepie włosów
 • zaburzenia dietetyczne
 • łysienie androgenowe kobiet
 • osłabienie włosów po porodzie

 

 

Informacja od trychologa
Istnieje wiele zmian chorobowych skóry głowy i włosów, które mają swoje źródło w innych problemach zdrowotnych. Wymagają one często terapii łączonych i współpracy z lekarzami różnych specjalizacji w celu głębszej analizy i w razie konieczności leczenia farmakologicznego. Zadaniem specjalisty trychologii jest znalezienie przyczyn problemu zaistniałego w obrębie skóry głowy i włosów oraz wdrożenie odpowiednich terapii. Terapii opierających się na użyciu profesjonalnych trychologicznych urządzeń, preparatów, metod zabiegowych lub leczenia farmakologicznego. Celem jest oczywiście doprowadzenia skóry głowy i włosów do prawidłowego stanu. Kuracje trychologiczne są stworzone zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zadzwoń do nas lub umów się na konsultację trychologiczną przez Booksy. Prowadzimy również konsultacje przez Skype. Trychologia jest dla Ciebie czymś nowym? Zapraszamy do odsłuchania audycji radiowej z której dowiesz się czym zajmuje się specjalista trychologii i jak wygląda wizyta u trychologa. Link do audycji radiowej. W gabinecie podchodzimy do klientów holistycznie i staramy się wykorzystywać wszystkie możliwe najlepsze suplementy aby pomóc m.in. kosmetyki i suplementy Colway:  COLVITA kolagen to całkowicie nowe podejście do problemu dbałości o tkanki zbudowane z kolagenu. Wszyscy, którzy wybrali Colvitę będą mogli przekonać się „na własnej skórze”, co zdziałać może suplementowanie jej „od wewnątrz”. Bardzo dobry skład posiadają również suplementy DSD. Dzięki złożonemu składowi suplementu DSD 8.0 de Luxe Complete działa ogólnie wzmacniająco na organizm, poprawia kondycję skóry, wzrost włosów oraz wzmacnia paznokcie.  Włosy po kuracji nabierają zdrowego połysku, zmniejsza się intensywność ich wypadania. Zawiera naturalne inhibitory enzymu reduktazy 5-alfa, działające jako blokery DHT. Warto również zapoznać się z Medilage anti ageMedilage cheveux femme