Tabletki Nourkrin InClinic - suplement którego nie trzeba już reklamować. Jego działanie zostało udokumentowane wieloma badaniami i opiniami klientów gabinetu Trycho-Derm w Głogowie jak i Instytutu Trychologii w Warszawie.

Tabletki Nourkrin ® inCLINIC wykorzystywane są w terapii różnych typów łysień, hamując proces wypadania i stymulując wzrost nowych włosów. Tabletki Nourkrin ® inCLINIC zawierają kompleks proteoglikanów Marilex® (Syndecan, Perlecan, Decorin, Versican, Agrican, Biglikan itp. ), które są odpowiedzialne za kontrolę cyklu rozwojowego włosa.


Kliknij na zdjęcie poniżej a naturalny sposób przeniesiesz się do naszego sklepu.

tabletki nourkrin

 

Dzięki temu proteoglikany Nourkrin mają dużą efektywność w każdym typie łysienia. Więcej informacji na głównej stronie producenta https://pharmamedico.com/ Opatentowana kombinacja proteoglikanów Marilex® przywraca prawidłowy czas trwania fazy anagenu oraz stymuluje nieaktywne mieszki włosowe do porostu. Opakowanie zawiera 90 tabletek o wzmocnionym działaniu (900 mg kompletu proteoglikanów Marilex)


Cechy produktu:

 • Jedna tabletka zawiera 900 mg kompletu proteoglikanów Marilex w porównaniu z wersją standardową Nourkrin zawierającą tylko 300 mg proteoglikanów w tabletce i mniejszą liczbą tabletek w opakowaniu (60 szt.)
 • zawiera kompleks proteoglikanów Marilex® (Syndecan, Perlecan, Decorin, Versican, Agrican, Biglikan itp. które odpowiedzialne są za kontrolę cyklu rozwojowego włosa. Pozwala to przywrócić prawidłowy czas trwania fazy anagenu (faza wzrostu włosa) oraz stymuluje nieaktywne mieszki włosowe do porostu.
 • ma dużą efektywność w każdym typie łysienia
 • kombinacja proteoglikanów Marilex® zawarta w Nourkrin® inCLINIC jest opatentowana
 • Nutraceutyk Nourkrin® inCLINIC jest nutraceutykiem, czyli produktem, którego skład jest w pełni naturalny, ale też mapotwierdzenie swojego działania w badaniach klinicznych(56 badań) odnośnie swojej skuteczności.Jest to jedyny nutraceutyk na świecie, którego skuteczność została potwierdzona klinicznie.

Hair Growth InClinic Nourkrin to jedyne tabletki wzmacniające włosy i przyspieszające ich wzrost na rynku Polski. Nie ma zamienników, nie ma podobnych składem suplementów. Tylko te tabletki Nourkrin dostępne w specjalistycznych gabinetach mają udowodnione działanie badaniami i opiniami klientów.


Zastosowanie m.in.:

 • wypadanie włosów spowodowane przez schorzenia medyczne, w tym zespoły metaboliczne
 • wypadanie włosów u pacjentów bariatrycznych
 • łysienie postresowe
 • po przeszczepie włosów
 • zaburzenia dietetyczne
 • łysienie androgenowe kobiet,

Jak stosować tabletki Nourkrin

 • Kuracja intensywna
 • Kuracja prewencyjna – 1 tabletka dziennie, dawkę można zwiększyć do 2 lub maksymalnie 3 tabletek dziennie w celu przyspieszenia uzyskania efektów.

Przeciwwskazania:
Nie stosować nutraceutyku w przypadku alergii na ryby. Jego spożycie nie jest zalecane w czasie ciąży i karmienia piersią z racji, że nie wykonuje się badań na kobietach w ciąży.

Pojemność:90 tabletek


Jeśli jesteś już na naszej stronie warto zobaczyć suplement Alpha Molecular Trichology ( którego skład jest o wiele lepszy niż wycofanego już z Polski blokera DHT Advanced Trichology. Poniżej również sprawdzone kompletne terapie trychologiczne z USA marki Mediceuticals.

Suplement diety zapewniający wparcie wzrostu włosów, wsparcie mikrokrążenia w skórze, poprawę pigmentacji włosów, działanie antyoksydacyjne.
Suplement diety Alpha zrewolucjonizuje terapie trychologiczne dzięki zawartości aż DWUNASTU naturalnych blokerów łysienia androgenowego dla wsparcia zdrowych włosów.

Zadbaliśmy o to aby produkt wpisał się w filozofię Premium Clean Label – każdy składnik musiał spełniać wszystkie warunki, pochodzić od certyfikowanego dostawcy, być w 100% naturalny, być wegański i mieć przede wszystkim potwierdzone badania naukowe.

Alpha - Molecular Trichology to jedyny suplement diety na rynku trychologicznym ze składem o potwierdzonej biowchłanialności. Kompleksy zostały wybrane od tych firm, które mogły poszczycić się dokumentacją, że składniki aktywne są absorbowane i wchłaniane.

alpha molecular bloker dht

alpha Molecular Trichology skład

Tabela przedstawia skład suplementu Alpha Molecular Trichology
Aplha Molecular Trichology składniki zawartość w 3 kapsułkach Zawartość
Ekstrakt z owoców palmy sabałowej [45% kwasów tłuszczowych] – CO2 DeepExtractTM USPlus®     320 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty [40% EGCG]     250 mg
Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej [4% polifenoli]     200 mg
Ekstrakt z pestek dyni [20% Beta-Sitosterolu]     200 mg
Ekstrakt z kłącza kurkumy [85% kurkuminoidów] – Curcumin C3 Complex®    200 mg
Ekstrakt z kiełków grochu zwyczajnego – AnaGainTM Nu     100 mg
Ekstrakt z korzenia lukrecji [0,04% kwasu glicyryzynowego]     100 mg
Ekstrakt z pestek winogron [95% proantocyjanidyn]     100 mg
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego [24% glikozydów flawonowych]     80 mg
Mieszanina tokotrienoli/tokoferoli z olejowca gwinejskiego – EVNolMaxTM, w tym:     100 mg
mieszanina tokotrienoli     12,1 mg
skwalen roślinny kompleks fitosteroli     3 mg
witamina E     1 mg
mieszanina tokotrienoli skwalen roślinny kompleks fitosteroli witamina E     3,36 mg (28%)*
Kwas fosfatydowy (PA) – PhosphaMaxTM     71,43 mg
Ekstrakt z owoców papryki rocznej [2% kapsaicyny]     60 mg
Cynk 10 mg (100%)*
Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego [95% piperyny] – BioPerine®     5 mg
Miedź     1 mg (100%)*
Selen (L-selenometionina) – Selenium SeLECT® 5000     55 μg (100%)*

USPlus® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Valensa. Curcumin C3 Complex®, Selenium SeLECT® i Bioperine® są zarejestrowa- nymi znakami towarowym firmy Sabinsa. AnaGainTM Nu jest zarejestrowa- nym znakiem towarowym firmy Mibelle AG Biochemistry. EVNolMaxTM jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy ExcelVite Inc. PhosphamaxTM jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Novastell.​

Kosmetyki trychologiczne w zestawach Mediceuticals dostosowane do konkretnych problemów ze skórą głowy i włosów

Mediceuticals

Piękne, zdrowe włosy zaczynają się od zdrowej skóry głowy - to motto i główne przekonanie stojące za produktami Mediceuticals. Mediceuticals z pasją tworzy produkty dostosowane do konkretnych problemów ze skórą głowy i włosów. Celem Mediceuticals jest leczenie chorób skóry głowy, takich jak łupież, zapalenie skóry, łuszczyca i różne formy wypadania włosów za pomocą leczniczych szamponów i płukanek. Odkryli, że dzięki leczeniu zaburzeń skóry głowy poprawia się wygląd, dotyk i ogólny stan włosów. To był początek Mediceuticals. Mediceuticals został wprowadzony na rynek europejski w październiku 2010 roku.

W naszym gabinecie oferujemy najlepsze sprawdzone suplementy i kosmetyki w konkurencyjnych cenach. Na koniec tego wpisu informujemy, że również prowadzimy sprzedaż online suplementów i kosmetyków marki Colway - tu dla przykładu najlepszy kolagen naturalny Colvita sprawdź nasze ceny!

Unikalny na skalę światową kompleks liofilizatu czystego tropokolagenu, pozyskiwanego ze skór rybich, ekstraktu alg morskich i bioprzyswajalnej witaminy E (octan D-alfa-tokoferylu).
COLVITA jest pochodną wielkiego wynalazku polskiej biotechnologii, jakim było wyekstrahowanie do postaci hydratu – czystego, naturalnego kolagenu ze skór rybich.

COLVITA to całkowicie nowe podejście do problemu dbałości o tkanki zbudowane z kolagenu. Użytkownicy będą mogli przekonać się „na własnej skórze”, co zdziałać może suplementowanie jej „od wewnątrz”.

Colvita Colway