W celu poprawy jakości twojej skóry oraz włosów wykorzystujemy suplementy diety wspomagające zabiegi estetyczne i trychologiczne. Wszystkie stosowane przez nas suplementy to wysokiej jakości, sprawdzone produkty pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Część suplementów dostępna jest do zakupu w gabinecie Trycho-Derm w Głogowie, inne dostępne są zarówno w gabinecie jak i w naszym sklepie internetowym.

Włączenie suplementacji do pozostałych działań, jakie praktykujemy w gabinecie Trycho-Derm w celu poprawy stanu Twojej skóry i włosów w znaczący sposób podnoszą skuteczność osiąganych efektów.

Stosujemy produkty wspomagające cele estetyczne zarówno twojej skóry twarzy oraz ciała, jak i włosów.

Zadaj pytanie

Mamy dla Ciebie wysokiej jakości rozwiązania suplementacyjne na różne potrzeby:


 

POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY

Medilage Anti-âge (przejdź do sklepu)

Colvita kolagen Colway


 

POPRAWA METABOLIZMU I REDUKCJA CELLULITU, WSPOMAGANIE PRACY NAD SYLWETKĄ CIAŁA

Medilage Métabolisme (przejdź do sklepu)

Medilage Anti-Cellulite (przejdź do sklepu)


 

POPRAWA KONDYCJI WŁOSÓW, REDUKCJA WYPADANIA WŁOSÓW

Medilage Cheveux Homme - łysienie androgenowe mężczyzn (przejdź do sklepu)

Medilage Cheveux Femme- nadmierne wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn (przejdź do sklepu)

Nourkrin® HairGrowth+ InCLINIC – Proteoglikany 

Mediceuticals – Bao-Med

Molecular Trichology – GAMMA – suplement diety z apolaktoferyną

Molecular Trichology – ALPHA – Bloker łysienia androgenowego

Molecular Trichology -Witamina D3 + MCT 4.000 IU

Neofollics Anti Grey Hair Tablets

Neofollics Beard Growth Supporting Tablets 

Neofollics Hair Growth Tablets

DSD Complete 8.0


 

Nourkrin® HairGrowth+ InCLINIC – Proteoglikany – Suplement diety

Hair Growth Nourkrin Inclinic tabletki

Suplement dostępny w gabinecie Trycho-Derm po wcześniejszej konsultacji. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.


 

Proteoglikany Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC z Marilex-P – suplement diety w tabletkach, który pozytywnie wpływający na jakość włosów.
Wspiera zdrowe włosy w każdym typie łysienia.

Działanie Nourkrin® HairGrowth+ InCLINIC zostało udokumentowane wieloma badaniami i poparte opiniami klientów.

 

Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC zawiera kompleks proteoglikanów Marilex-P®. To właśnie proteoglikany (Syndecan, Perlecan, Decorin, Versican, Agrican, Biglikan itp. ) odpowiedzialne za kontrolę cyklu rozwojowego włosa.

Opatentowana kombinacja proteoglikanów Marilex-P® zawarta w Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC wspiera włosy poprzez wsparcie cyklu wzrostu włosa.

Proteoglikany Nourkrin® HairGrowth+ inCLINIC jest  produktem, którego skład jest w pełni naturalny. Suplement diety Nourkrin® pojawia się regularnie w licznych publikacjach naukowych oraz badaniach (ponad 100).

Hair Growth+ inCLINIC jest wersją Nourkrin® dostępną wyłącznie w klinikach oraz posiadającą zwiększoną dawkę składnika Marilex-P®.

 

W zalecanej dziennej porcji spożycia3 tabletkiw %*
Marilex-P® (kompleks proteoglikanów frakcjowany z rybiego ekstraktu)900 mg 
Krzem90 mg 
Biotyna **270 μg540

* Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).
**Biotyna pomaga w utrzymaniu zdrowych włosów

 

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku alergii na ryby.

 

Zalecana dzienna porcja i sposób spożycia
Kuracja intensywna – zalecana3 tabletki dziennie przez minimum 4-6 miesięcy. Stosować z posiłkiem. Popić wodą.
Kuracja prewencyjna1 tabletka dziennie po okresie 6 miesięcy.

 

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 

Opakowanie: 90 tabletek

 


Tabletki Nourkrin ® inCLINIC wykorzystywane są w terapii różnych typów łysień, hamując proces wypadania i stymulując wzrost nowych włosów. Tabletki Nourkrin ® inCLINIC zawierają kompleks proteoglikanów Marilex® (Syndecan, Perlecan, Decorin, Versican, Agrican, Biglikan itp. ), które są odpowiedzialne za kontrolę cyklu wzrostu włosa.

Dzięki temu proteoglikany Nourkrin mają dużą efektywność w każdym typie łysienia. Więcej informacji na głównej stronie producenta https://pharmamedico.com/ Opatentowana kombinacja proteoglikanów Marilex® przywraca prawidłowy czas trwania fazy anagenu oraz stymuluje nieaktywne mieszki włosowe do wzrostu. Opakowanie zawiera 90 tabletek o wzmocnionym działaniu (900 mg kompletu proteoglikanów Marilex)

 


Cechy produktu:

 • tabletka zawiera 300 mg kompleksu proteoglikanów Marilex 
 • zawiera kompleks proteoglikanów Marilex® (Syndecan, Perlecan, Decorin, Versican, Agrican, Biglikan itp. które odpowiedzialne są za kontrolę cyklu wzrostu włosa. Pozwala to przywrócić prawidłowy czas trwania fazy anagenu (faza wzrostu włosa) oraz stymuluje nieaktywne mieszki włosowe do wzrostu.
 • ma dużą efektywność w różnych typach łysień
 • kombinacja proteoglikanów Marilex® zawarta w Nourkrin® inCLINIC jest opatentowana
 • Nutraceutyk Nourkrin® inCLINIC jest nutraceutykiem, który ma potwierdzenie swojego działania w badaniach klinicznych (56 badań) odnośnie swojej skuteczności.

Hair Growth InClinic Nourkrin to jedyne tabletki wzmacniające włosy i przyspieszające ich wzrost na rynku Polski. Nie ma zamienników, nie ma podobnych składem suplementów. Tylko te tabletki Nourkrin dostępne w specjalistycznych gabinetach mają udowodnione działanie badaniami i opiniami klientów.

Zastosowanie tabletek Nourkrin InClinic m.in.:

 • wypadanie włosów spowodowane przez schorzenia medyczne, w tym zespoły metaboliczne
 • wypadanie włosów u pacjentów bariatrycznych
 • łysienie postresowe
 • po przeszczepie włosów
 • zaburzenia dietetyczne
 • łysienie androgenowe kobiet
 • osłabienie włosów po porodzie

 

Informacja od trychologa
Istnieje wiele zmian chorobowych skóry głowy i włosów, które mają swoje źródło w innych problemach zdrowotnych. Wymagają one często terapii łączonych i współpracy z lekarzami różnych specjalizacji w celu głębszej analizy i w razie konieczności leczenia farmakologicznego. Zadaniem specjalisty trychologii jest znalezienie przyczyn problemu zaistniałego w obrębie skóry głowy i włosów oraz wdrożenie odpowiednich terapii. Terapii opierających się na użyciu profesjonalnych trychologicznych urządzeń, preparatów, metod zabiegowych lub leczenia farmakologicznego. Celem jest oczywiście doprowadzenia skóry głowy i włosów do prawidłowego stanu. Kuracje trychologiczne są stworzone zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zadzwoń do nas lub umów się na konsultację trychologiczną przez Booksy. Prowadzimy również konsultacje przez Skype. Trychologia jest dla Ciebie czymś nowym? Zapraszamy do odsłuchania audycji radiowej z której dowiesz się czym zajmuje się specjalista trychologii i jak wygląda wizyta u trychologa. Link do audycji radiowej. W gabinecie podchodzimy do klientów holistycznie i staramy się wykorzystywać wszystkie możliwe najlepsze suplementy, abyc pomóc m.in. kosmetyki i suplementy Colway:  COLVITA kolagen to całkowicie nowe podejście do problemu dbałości o tkanki zbudowane z kolagenu. Wszyscy, którzy wybrali Colvitę będą mogli przekonać się „na własnej skórze”, co zdziałać może suplementowanie jej „od wewnątrz”. 

Produkty o podobnych właściwościach