Ferritin Molecular Trichology 60 kapsułek

Ferritin Molecular Trichology 60 kapsułek to kolejny suplement, Molecular Trichology wprowadzony przez trychologa i biotechnologa Annę Mackojć. Niedobór ferrytyny to stan, w którym ilość żelaza w organizmie jest poniżej właściwej normy tzn. im mniej żelaza w organizmie, tym mniej w ciele białek, które ja magazynują. Określając przyczynę zbyt niskiego poziomu ferrytyny, należy odpowiedzieć na pytanie co może być przyczyną niedoboru żelaza. Chcąc określić prawidłowe stężenie ferrytyny w organizmie, musimy wziąć pod uwagę takie czynniki jak płeć oraz wiek pacjenta. Jako, że organizm dziecka stale się rozwija i zwiększa zapotrzebowanie w zależności od potrzeb, to ciężko jest wskazać właściwy poziom ferrytyny.

ferritin molecular trichology

Kup Ferritin przez gabinet

Składniki:

  • żelazo z ferrytyny wołowej w formie asparaginianu,
  • pozostałe składniki – żelatyna, celuloza, tkanka wołowa, fosforan dwuwapniowy, ditlenek krzemu, leucyna.
  • Formuła wolna od zawartości kukurydzy, soi, drożdży, pszenicy oraz innych popularnych alergenów. Nie zawiera glutenu i kazeiny.

W naszym gabinecie prowadzimy terapie trychologiczne poprawiające stan skóry głowy oraz redukujące wypadanie włosów. Od 2019 roku po wprowadzeniu suplementu Nourkrin Inclinic odnotowujemy dużą ilość osób wracających po ten suplement. Warto przeczytać o nim nieco więcej tym bardziej, że został poparty dużą ilością badań. Kolejne suplementy na które warto zwrócić uwagę to Alpha i Gamma Molecular Trichology oraz  DSD Complete 8.0 od DSD de Luxe hiszpańskiej marki produkującej jedne z najlepszych kosmetyków trychologicnzych w Europie. 

Suplementacja trychologiczna to też kolagen -  Colvita kolagen w kapsułkach to suplement na którym Colway zbudował swoją markę. Dla tych wszystkich którzy spotkali się z marką Colway pierwszy raz wspominamy, że jest to polska firma. Suplement na rynku polskim jest od 2006 roku. Jest to najlepszy kolagen jaki można kupić na rynku polskim i europejskim. Napisano już o nim wiele więc będziemy się starali nie przesadzać z opisem produktu.