Ferritin Molecular Trichology 60 kapsułek  

Ferritin Molecular Trichology 60 kapsułek to kolejny suplement, Molecular Trichology.  Niedobór ferrytyny to stan, w którym ilość żelaza w organizmie jest poniżej właściwej normy tzn. im mniej żelaza w organizmie, tym mniej w ciele białek, które ja magazynują. Określając przyczynę zbyt niskiego poziomu ferrytyny, należy odpowiedzieć na pytanie co może być przyczyną niedoboru żelaza. Chcąc określić prawidłowe stężenie ferrytyny w organizmie, musimy wziąć pod uwagę takie czynniki jak płeć oraz wiek pacjenta. Jako, że organizm dziecka stale się rozwija i zwiększa zapotrzebowanie w zależności od potrzeb, to ciężko jest wskazać właściwy poziom ferrytyny. 

ferritin molecular trichology

? Suplement wycofany ze sprzedaży​!

Składniki:

  • żelazo z ferrytyny wołowej w formie asparaginianu,
  • pozostałe składniki – żelatyna, celuloza, tkanka wołowa, fosforan dwuwapniowy, ditlenek krzemu, leucyna.
  • Formuła wolna od zawartości kukurydzy, soi, drożdży, pszenicy oraz innych popularnych alergenów. Nie zawiera glutenu i kazeiny.

Dlaczego warto stosować peeling do skóry głowy
Peeling do skóry głowy to kosmetyk, który złuszcza nadmiar zrogowaciałego naskórka – tego, który nagromadził się na powierzchni skóry głowy w przestrzeniach między włosami i w mieszkach włosowych. Naskórek u każdego z nas przechodzi cykl odnowy – martwe komórki złuszczają się w warstwie rogowej, a nowe powstają w warstwie podstawnej. Naskórek złuszcza się u każdego z nas – jest to naturalny proces fizjologiczny, którego nie unikniemy. Dlatego też, każdy może stosować peeling zarówno na skórze głowy jak i twarzy i ciele, aby usunąć pozostałości martwego naskórka. W gabinecie Trycho-Derm stosowane są dwa rodzaje peelingów tj. Composition Energetica D oraz marki Eliokap Complex A

Informacja od trychologa
Istnieje wiele zmian chorobowych skóry głowy i włosów, które mają swoje źródło w innych problemach zdrowotnych. Wymagają one często terapii łączonych i współpracy z lekarzami różnych specjalizacji w celu głębszej analizy i w razie konieczności leczenia farmakologicznego. Zadaniem specjalisty trychologii jest znalezienie przyczyn problemu zaistniałego w obrębie skóry głowy i włosów oraz wdrożenie odpowiednich terapii. Terapii opierających się na użyciu profesjonalnych trychologicznych urządzeń, preparatów, metod zabiegowych lub leczenia farmakologicznego. Celem jest oczywiście doprowadzenia skóry głowy i włosów do prawidłowego stanu. Kuracje trychologiczne są stworzone zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zadzwoń do nas lub umów się na konsultację trychologiczną przez Booksy. Prowadzimy również konsultacje przez Skype. Trychologia jest dla Ciebie czymś nowym? Zapraszamy do odsłuchania audycji radiowej z której dowiesz się czym zajmuje się specjalista trychologii i jak wygląda wizyta u trychologa. Link do audycji radiowej.

W naszym gabinecie prowadzimy terapie trychologiczne poprawiające stan skóry głowy oraz redukujące wypadanie włosów. Warto poczytać więcej o suplementach tj. Nourkrin Inclinic , Gamma Molecular Trichology oraz  DSD Complete 8.0 od DSD de Luxe.  Suplementacja trychologiczna to też kolagen -  Colvita kolagen w kapsułkach to suplement na którym Colway zbudował swoją markę. Dla tych wszystkich którzy spotkali się z marką Colway pierwszy raz wspominamy, że jest to polska firma. Suplement na rynku polskim jest od 2006 roku. Jest to najlepszy kolagen jaki można kupić na rynku polskim i europejskim. Napisano już o nim wiele więc będziemy się starali nie przesadzać z opisem produktu. 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme