Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy Głogów

mezoterapia skóry głowy Głogów

Może cię to zaskoczy ale mezoterapia kiedyś była wykorzystywana do leczenia bólu przez wstrzykiwanie środków leczniczych właśnie w miejsce bólu. Obecnie mezoterapia jest jednym z bardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej, który jest równie często wykorzystywany w trychologii - mezoterapia skóry głowy w Trycho-Derm w Głogowie

Mezoterapia skóry głowy - popularny zabieg trychologiczny 

Zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy powinien być zlecony przez specjalistę trychologii po wcześniejszej kwalifikacji do zabiegu i wykluczeniu wszelkich pzeciwwskazań nie tylko ogólnozdrowotnych ale i ściśle trychologicznych. Jedynie specjalistyczna wiedza i diagnostyka trychologiczna pozwala na właściwą kwalifikację do zabiegu. 

Mezoterapia to nie trychologia!

Zgodnie z powyższym mezoterapia jest jedną z procedur zabiegowych wykorzystywanych w trychologii. Jednak bez właściwej diagnostyki i kwalifikacji może być zabiegiem, który może nie tylko nie pomóc ale i przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.

Mezoterapia to wsparcie w arsenale zabiegowym w gabinecie trychologicznym przy problemach z wypadaniem włosów. Zabieg polega na ostrzykiwaniu obszaru skóry głowy substancjami aktywnymi z witaminami, aminokwasami, peptydami. Substancje wykorzystywane do mezoterapii skóry głowy mogą dotrzeć do głębokich warstw skóry i uzupełniają stosowanie kosmetyków trychologicznych. 

W przypadku mezoterapii skóry głowy są to różne preparaty, które hamują wypadanie włosów i pobudzają meszki włosowe do pracy. Wśród popularnych preparatów można wymienić dr Cyj , NCTF czy Molecular. Preparaty te działają przeciwzapalnie, mają odpowiednie stężenie witamin i substancji odżywczych. Chcielibyśmy zaznaczyć, że preparaty, jakie podaje specjalista trychologii podczas zabiegu powinny być dopasowywane do indywidualnych potrzeb i dolegliwości. 

Ciekawą alternatywą zabiegową w mezoterapii jest mezoterapia z osocza bogatopłytkowego pozyskanego z twojej krwi.

Mezoterapia działa na poziomie komórkowym, stymuluje tkanki oraz odżywia je za pomocą wielu wyselekcjonowanych substancji aktywnych. W celu wzmocnienia kondycji włosów, odżywienia, szybszego wzrostu oraz odrostu utraconych włosów podaje się odpowiednie preparaty z minerałami, witaminami i substancjami odżywczymi.

Zabiegi przeprowadza się w seriach. Ich liczba i częstotliwość zależą od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Mezoterapię przeprowadza się najczęściej w dwóch fazach. Pierwsza jest zintensyfikowana i ma na celu zahamowanie wypadania, stymulację wzrostu włosów, przywrócenie prawidłowego funkcjonowania skóry głowy oraz regenerację włosa i wtedy zabiegi najczęściej wykonywane są w serii w odstępach ok 10 dniowych. Następna faza służy podtrzymaniu efektu. Wówczas wykonuje się zabieg zwykle w odstępach 1-3 miesiące. 

Mezoterapia skóry głowy w Głogowie w gabinecie Trycho-Derm to najlepszy wybór jeśli rozważasz wykonanie zabiegu.

Pracujemy na markowych, sprawdzonych i certyfikowanych preparatach, m.in. Hair Filler Dr Cyj (dowiedz się więcej o pielęgnacji po mezoterapii szamponem dr Cyj i odżywką dr Cyj u nas w gabinecie) Preparat zarówno na rynku polskim jak i przez nas, stosowany jest z powodzeniem skuteczności od wielu lat. Wszystkie stosowane przez nas preparaty są oceniane jako skuteczne przez specjalistów trychologii. 

Poza preparatami do mezoterapii na skuteczność zabiegu wpływa również technika wykonywania mezoterapii skóry głowy oraz wszystkie inne działania podejmowane kompleksowo w celu poprawy jakości skóry głowy i włosów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Wybierając zabieg mezoterapii osoby zainteresowane zabiegiem zwykle wyszukują frazę mezoterapia głogów ,choć mezoterapia skóry twarzy, szyi czy dekoltu różni się od mezoterapii skóry głowy - preparaty, na których się pracuje w tych obszarach również różnią się od siebie. 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5. Warto również zapoznać się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme 

Koszt zabiegu
Mezoterapia igłowa skóry głowy (cena zależna od ilości i rodzaju preparatu)
220.00zł
450.00zł

* cena ustalana w zależności od wielkości zmian