Dobór kosmetyków trychologicznych

Dobór kosmetyków trychologicznych Głogów

Niezbędnym i właściwie podstawowym elementem terapii trychologicznej jest właściwa pielęgnacja domowa w oparciu o preparaty trychologiczne lub inne ogólnodostępne produkty apteczne do skóry głowy i włosów. Wszystkie produkty do pielęgnacji domowej są włączane według indywidualnych zaleceń. Należy podkreślić, że czasem samodzielne stosowanie kuracji domowej doprowadza do całkowitego wyleczenia zmian i zlikwidowania problemu z jakim przychodzi się do trychologa, dlatego też zalecenia dotyczące kuracji domowej są istotnym elementem terapii trychologicznych. Produkty trychologiczne są specyficzną gamą produktów, które nie tylko sprawiają, że skóra głowy wydaje się odświeżona a włosy jedynie wyglądają na zdrowe ale faktycznie zarówno skóra głowy jak i włosy tryskają zdrowiem zachowując doskonałą kondycję przez lata.

Jakie produkty są dostępne w gabinecie Trycho-Derm

Stosujemy wyłącznie produkty nie testowane na zwierzętach, które sprawdzone są pod względem braku działań ubocznych mogących wywołać alergię. Linie Orising, Eliokap Top Level, Hair Loss System, Helianthis, Mediceuticals, Alcantara są sprawdzonymi i cieszącymi się dużą popularnością preparatami, ze względu na ich wysoką skuteczność w terapiach. Część z nich w USA posiada status leku co stanowi o ich wysokiej skuteczności. Formuły oparte na ziołach i innych naturalnych substancjach czynnych są stale modyfikowane wraz z rozwojem technologii. Wyrazem tego są nowe linie oparte m.in. na roślinnych komórkach macierzystych umożliwiające pełne wykorzystanie zasobów natury. Komponenty używane w preparatach pochodzą często z upraw organicznych, co gwarantuje wysoką jakość produktu.

W jakich przypadkach produkty trychologiczne są skuteczne

 • Wypadanie włosów 
 • Łupież suchy / łupież tłusty 
 • Łuszczyca skóry głowy
 • Łojotokowe zapalenie skóry głowy
 • Włosy przetłuszczające się
 • Przetłuszczona skóra głowy
 • Włosy suche
 • Włosy zniszczone
 • Łamliwe końcówki
 • Swędząca lub wrażliwa skóra głowy
 • Pielęgnacja skóry głowy dziecka

Na czym polega stosowanie produktów trychologicznych

Polega na aplikacji produktów na powierzchnię skóry. Rodzaj produktu, metoda aplikacji oraz częstotliwość stosowania jest ustalana przez specjalistę trychologii w zależności od stanu i kondycji skóry głowy i włosów. Dzięki właściwej aplikacji produktów o wysokiej zawartości mi.in. minerałów, białek i witamin skóra głowy jest pobudzana, oczyszczana i dostarczane są do korzeni włosów różnego rodzaju substancje odżywcze.

Dlaczego dobór produktów trychologicznych przez specjalistę trychologii jest ważny

Pomimo niewątpliwie zdrowego wpływu produktów trychologicznych stosowanych w naszym gabinecie opartych na składnikach naturalnych, ich aktywność jest jednak wysoka, stąd nieprawidłowo dobrany produkt może nie tylko nam nie pomóc ale również pogorszyć stan skóry głowy.  W gabinecie Trycho-Derm dostępne są produkty takich marek jak Orising Eliokap Alcantara Mediceuticals Nourkrin i wiele innych. 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 🔴 

<< Powrót do kategorii głównej: Trychologia

Koszt zabiegu
Dobór kosmetyków trychologicznych (wliczony w cenę kosnultacji)
150.00zł