Konsultacja lekarska

Konsultacja lekarska Głogów

Uzyskanie właściwych efektów wymaga niejednokrotnie opracowania strategii zabiegowej i wykonania zabiegów seryjnych. Każdy zabieg podlega konsultacji dotyczącej twojego zdrowia, trybu życia, planowanych urlopów, bądź jest uwarunkowany określoną porą roku. Ceny procedur zabiegowych są poglądowe. W terapiach łączonych mogą być niższe, co ustalane jest podczas konsultacji. Jeśli planujesz udoskonalić swój wygląd i interesują Cię nasze zabiegi nie zwlekaj z wizytą w naszym gabinecie lub skontaktuj się z nami telefonicznie w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Bądź pewien, że zrealizujesz swoje plany z powodzeniem. 

Konsultacje lekarskie przeprowadza  Dr Aneta Szulska-Schoepp, założycielka Centrum PerfectDerm, jest lekarzem z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym, absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Studiów Podyplomowych dla lekarzy na wydziale Kosmetologii i Medycyny Estetycznej KWSPZ w Krakowie. Specjalizuje się również w medycynie rodzinnej. Praktykę lekarską odbywała min. w Huddersfield Royal Infirmary, Lindley w Wielkiej Brytanii. 

Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego PTD, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej PTMR, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging PTMEiAA, należacego do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej UIME oraz członkiem Światowej Organizacji Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej WOSAAM.

Certyfikowana specjalistka MasterClass, w dziedzinie medycyny estetycznej, specjalizuje się w technikach regeneracji skóry z zastosowaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz metod z zastosowaniem laserów, ultradźwięków i fal radiowych, w celu uzyskania naturalnego efektu odmłodzenia. 

Dwukrotnie nominowana do Godła Liderów Jakości Medycyny Estetycznej w Polsce, jako właściciel Gabinetu PerfectDerm, przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej - Medycyna Estetyczna Roku 2014 oraz 2015.

Jest autorem i konsultantem publikacji prezentowanych na łamach krajowych i światowych magazynów promujących zdrowy styl życia oraz artykułów w internecie między innymi w: Men's Health, Woman's Health, Żyj zdrowo i aktywnie, Medycyna Sportowa, na temat działania i zastosowania botoksu, kwasu hialuronowego, kolagenu oraz najnowocześniejszych urządzeń stosowanych w medycynie estetycznej. Brała udział w wielu kongresach i szkoleniach jako uczestnik oraz prowadząc prezentacje i szkolenia dla lekarzy. W celu zapewnienia pacjentom najwyższego poziomu wykonywanych usług, na bieżąco uczestniczy w prestiżowych, specjalistycznych kongresach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Autorka pracy specjalizacyjnej "Trądzik pospolity jako przewlekła dermatoza w praktyce lekarza rodzinnego - skuteczne metody leczenia". 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 🔴 

konsultacja lekarska Głogów

Koszt zabiegu
Konsultacja lekarska
200.00zł