Orising Natural Serum Invigorating

Orising Natural Serum Invigorating to serum z nowej linii kosmetyków marki Orising. Linia NaturHarmony reprezentuje rozwój filozofii marki w stronę pozyskiwania składników pochodzenia naturalnego. Opakowania zastosowane do produktów pochodzą z odzysku a sam produkt zawiera do 98% składników pochodzenia naturalnego. Zapoznaj się ze wszystkimi kosmetykami marki Orising na naszej stronie.

Orising Natural Serum Invigorating pomaga odżywić włosy. Serum przeznaczone jest do wszystkich rodzajów włosów, które potrzebują odżywienia i są osłabione. Wszystkie kosmetyki NaturHarmony zachowują naturalne pH skóry. W serii NaturHarmony z czerwonym listkiem ? (odżywiająca seria) dostępny jest również szampon Invigorating NaturHarmony o pojemności 250 ml i 1000 ml

Orising Natural Serum Invigorating trychologiczne kosmetyki wzmacniające włosy

Kup Orising Natural Serum 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Składniki aktywne - skład kosmetyku

  • Połączony ekstrakt z hydrolizowanej rukoli + komórki macierzyste z czerwonych winogron + ekstrakt z orzechów – ta synergia pomaga stymulować witalność brodawki skórnej mieszka włosowego. Posiada właściwości przeciwutleniające i wzmacniające.
  • Ekstrakt z marchwi – zawiera witaminy A, B, C, E. Posiada właściwości przeciwutleniające.
  • Ekstrakt z lawendy – działanie równoważące, uspokajające i tonizujące.
  • Ekstrakt z ryżu – bogaty w niezbędne aminokwasy przydatne do syntezy keratyny. Właściwości nawilżające i zmiękczające.
  • Ekstrakt z liści zielonej herbaty – wolny od antyoksydantów, stymulujący, tonizujący i antyrodnikowy.
  • Olejek eteryczny z mięty pieprzowej – tonik o działaniu odświeżającym, dermo-oczyszczający.

skład Orising Natural Serum Invigorating

 

?Warto zapoznać się ze składem płynu wzmacniającego cebulki włosów i oczyszczającym skórę głowy Orising Caduta z czerwonej linii kosmetyków wzmacniających włosy Caduta.​ Przypominamy o stosowaniu peelingu skóry głowy tym wszystkim, którzy rozpoczynają terapię trychologiczną.