Orising Invigorating szampon odżywczy NaturHarmony 250 ml

Orising Invigorating szampon NaturHarmony to kosmetyk z nowej linii kosmetyków marki Orising. Linia NaturHarmony reprezentuje rozwój filozofii marki w stronę pozyskiwania składników pochodzenia naturalnego. Opakowania zastosowane do produktów pochodzą z odzysku a sam produkt zawiera do 98% składników pochodzenia naturalnego. Zapoznaj się ze wszystkimi kosmetykami marki Orising na naszej stronie.

Orising Invigorating szampon jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry i włosów - jest to linia kosmetyków od profesjonalnej marki kosmetyków trychologicznych. Orising Invigorating szampon będzie dobrym rozwiązaniem dla cienkich włosów i włosów które rosną wolniej.
Szampon posiada w swoim składzie dużą ilością naturalnych elementów funkcjonalnych pochodzących z upraw ekologicznych. Wskazany jako kosmetyk pomagający zahamować proces wypadania włosów. Szampon jest dostępny w dwóch pojemnościach 250 ml i 1000 ml. W skład linii wchodzi również naturalne serum odżywiające włosy Orising NaturHarmony Invigorating  

Orising Invigorating szampon odżywczy do słosów

Kup Orising szampon

Składniki aktywne - skład kosmetyku

  • Połączony ekstrakt z hydrolizowanej rukoli + komórki macierzyste z czerwonych winogron + ekstrakt z orzechów – ta synergia pomaga stymulować witalność brodawki skórnej mieszka włosowego. Posiada właściwości przeciwutleniające i wzmacniające.
  • Ekstrakt z marchwi – zawiera witaminy A, B, C, E. Posiada właściwości przeciwutleniające.
  • Ekstrakt z lawendy – działanie równoważące, uspokajające i tonizujące.
  • Ekstrakt z ryżu – bogaty w niezbędne aminokwasy przydatne do syntezy keratyny. Właściwości nawilżające i zmiękczające.
  • Ekstrakt z liści zielonej herbaty – wolny od antyoksydantów, stymulujący, tonizujący i antyrodnikowy.
  • Olejek eteryczny z mięty pieprzowej – tonik o działaniu odświeżającym, dermo-oczyszczający.

Orising Invigorating szampon odżywczy NaturHarmony 250 ml

?Warto zapoznać się ze składem szamponu wzmacniającego cebulki włosów i oczyszczającym skórę głowy Orising Caduta z czerwonej linii kosmetyków wzmacniających włosy Caduta.​​ Przypominamy o stosowaniu peelingu skóry głowy tym wszystkim, którzy rozpoczynają terapię trychologiczną. 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 

Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme