Orising NaturHarmony odżywka Repairing regenerująca do włosów duża pojemność 1000 ml

Z przyjemnością prezentujemy na naszej stronie odżywkę Repairing z nowej linii kosmetyków marki Orising NaturHarmony. NaturHarmony reprezentuje rozwój filozofii marki kosmetyków trychologicznych Orising w stronę pozyskiwania składników pochodzenia naturalnego. Opakowania zastosowane do produktów pochodzą z odzysku a sam produkt zawiera do 98% składników pochodzenia naturalnego. Orising NaturHarmony odżywka o pojemności 1000ml ?

Orising Repairing odżywka Naturharmony poj. 1000ml

      Kup Orising Repairing

Conditioner do włosów Repairing podobnie jak odżywka z olejkiem kokosowym z linii żółtej ? Orising przeznaczona jest do suchych włosów potrzebujących pobudzenia i odżywienia. Odżywka Repairing jest dostępna w poj. 250 ml Jeżeli potrzebujesz dużych pojemności możesz kupić szampon Orising Repairing o pojemności 1000 ml

W skład linii regenerującej włosy Repairing Orising NaturHarmony wchodzi również regenerujące serum Orising Natural Serum Repairing o pojemności 100 ml i szampon Repairing . Przypominamy o stosowaniu peelingu Orising skóry głowy tym wszystkim, którzy rozpoczynają przygodę z kosmetykami trychologicznymi i chcą zadbać o swoją skórę głowy i włosy. Zapoznaj się ze wszystkimi kosmetykami marki Orising na naszej stronie lub przejdź do Orising Repairing aby zobaczyć wszystkie kosmetyki z tej konkretnej linii.

Składniki aktywne - skład

  • Proteiny ryżowe – właściwości nawilżające i odżywcze
  • Proteiny migdałowe – właściwości odżywcze, zmiękczające.
  • Ekstrakt z owsa – właściwości kojące, antyoksydacyjne, przeciwpodrażnieniowe, nawilżające.
  • Ekstrakt z nasion bawełny – właściwości nawilżające, bogaty w witaminę e.
  • Ekstrakt z bambusa – źródło aminokwasów, witamin i minerałów, zawiera biotynę i krzemionkę.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty – antyoksydant, pobudzający, tonizujący i wolny od rodników.
  • Ekstrakt z aloesu – nawilża, oczyszcza, odżywia, zmiękcza. 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Poznaj kosmetyki trychologiczne Monrin