Orising Natural Serum Repairing serum regenerujące włosy 100 ml do włosów suchych i zniszczonych

Natural Serum Repairing to serum z nowej linii kosmetyków trychologicznych marki Orising. Linia NaturHarmony reprezentuje rozwój filozofii marki w stronę pozyskiwania składników pochodzenia naturalnego. Opakowania zastosowane do produktów pochodzą z odzysku a sam produkt zawiera do 98% składników pochodzenia naturalnego. Orising Natural Serum Repairing ?

Orising Natural Serum Repairing orising

Kup Orising Natural Serum

Orising Natural Serum Repairing pomaga odżywić i nawilżyć włosy. Kosmetyk można stosować do wszystkich rodzajów włosów, które potrzebują odżywienia i są suche. Podobnie jak kosmetyki z linii żółtej ? z olejkiem kokosowym marki Orising oraz marki Eliokap (obie marki wspaniale się ze sobą łączą) Wszystkie kosmetyki NaturHarmony zachowują naturalne pH skóry. W serii NaturHarmony z żółtym listkiem (seria regenerująca) dostępny jest również szampon i odżywka NaturHarmony o pojemności 250 ml i 1000 ml.

Jeśli szukasz kosmetyku wzmacniającego włosy podobnego do Natural Serum Repairing możesz porównać składy z płynem Proteica

Składniki aktywne - skład

  • Proteiny ryżowe – właściwości nawilżające i odżywcze
  • Proteiny migdałowe – właściwości odżywcze, zmiękczające.
  • Ekstrakt z owsa – właściwości kojące, antyoksydacyjne, przeciwpodrażnieniowe, nawilżające.
  • Ekstrakt z nasion bawełny – właściwości nawilżające, bogaty w witaminę e.
  • Ekstrakt z bambusa – źródło aminokwasów, witamin i minerałów, zawiera biotynę i krzemionkę.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty – antyoksydant, pobudzający, tonizujący i wolny od rodników.
  • Ekstrakt z aloesu – nawilża, oczyszcza, odżywia, zmiękcza.

Orising Natural Serum Repairing serum regenerujące włosy skład 100 ml do włosów suchych i zniszczonych

?Warto zapoznać się ze składem płynu wzmacniającego cebulki włosów i oczyszczającym skórę głowy Orising Caduta z czerwonej linii kosmetyków wzmacniających włosy Caduta.​ Przypominamy o stosowaniu peelingu skóry głowy tym wszystkim, którzy rozpoczynają terapię trychologiczną.

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ?