Monrin koncentrat energetyzujący w ampułkach 6 x 10 ml / Caduta - For Hair Loss

Monrin koncentrat energetyzujący to dermokosmetyk, który skutecznie zapobiega wypadaniu włosów dzięki wysokiemu stężeniu naturalnych substancji aktywnych. Marka Monrin to jedna z tych marek, które można spotkać w gabinetach trychologicznych. Koncentrat energetyzujący dostępny jest też w butelce z pipetą o pojemności 60 ml.

Monrin koncentrat energetyzujący ampułki

Kup taniej przez gabinet

Składniki takie jak wyciąg z mięty pieprzowej i palmy sabalowej stymulują krążenie skóry, a wyciąg z żeń-szenia, naturalny mentol i olejek eukaliptusowy odświeżają i tonizują skórę, pozostawiając uczucie świeżości. Dzięki ekstraktom z rukwi wodnej, szałwi i drzewa herbacianego tea tree oil łagodzi i reguluje działanie gruczołów na tłustej i oleistej skórze głowy, nie obciążając przy tym włosów. Produkt jest polecany zarówno mężczyznom, jak i kobietom, także przy łysieniu plackowatym. 

Monrin koncentrat energetyzujący w ampułkach 6 x 10 ml / Caduta - For Hair Loss

Koncentrat energetyzujący Monrin zawiera w swoim składzie wiele naturalnych substancji aktywnych, w tym wyciąg z aloesu, z palmetto, z żeń-szenia, z rukwi wodnej, olejek rycynowy, z mięty pieprzowej, naturalny mentol, etyl nikotynowy, olejek eukaliptusowy, z drzewa herbacianego tea tree oil, z szałwi i wyciąg z palmy sabałowej. Dzięki temu koncentrat wykazuje bardzo wysoką skuteczność w zapobieganiu wypadaniu włosów.

Monrin koncentrat energetyzujący stosuje się na skórze głowy po umyciu szamponem, zwykle na przednim obszarze głowy. Aplikuje się go na skórę głowy i nie spłukuje. Produkt może powodować chwilowe mrowienie i zaczerwienienie skóry, co jest wynikiem pobudzenia mikrokrążenia, ale nie powinno to budzić niepokoju.

Monrin koncentrat energetyzujący w ampułkach skład

Aby uzyskać najlepsze efekty w zapobieganiu wypadaniu włosów, zaleca się stosowanie Monrin koncentratu energetyzującego przez minimum 3 miesiące. Aby dodatkowo wzmocnić działanie produktu, warto zastosować jednocześnie Monrin szampon wzmacniający. Produkt jest dostępny także w butelce o pojemności 60 ml.

Peeling skóry głowy jest równie ważny, co stosowanie dobrego szamponu i produktów pielęgnacyjnych. Regularne usuwanie martwego naskórka z głowy zapobiega jego gromadzeniu się, co może prowadzić do zapychania porów i przetłuszczania się skóry. Peeling pozwala również na skuteczniejsze wchłanianie składników aktywnych zawartych w produktach pielęgnacyjnych, takich jak Monrin koncentrat energetyzujący. Warto więc pamiętać o regularnym peelingu skóry głowy

Kosmetyki trychologiczne wzmacniające włosy i oczyszczające skórę głowy: