Orising NaturHarmony Dandruff Szampon trychologiczny przeciwłupieżowy o dużej pojemności 1000 ml

Orising NaturHarmony Dandruff szampon z nowej linii kosmetyków marki Orising został wprowadzony na rynek w Polsce w 2022 roku. Linia NaturHarmony reprezentuje rozwój filozofii marki w stronę pozyskiwania składników pochodzenia naturalnego. Opakowania zastosowane do produktów pochodzą z odzysku a sam produkt zawiera do 98% składników pochodzenia naturalnego. Zapoznaj się ze wszystkimi kosmetykami marki Orising na naszej stronie.

Orising Dandruff NaturHarmony szampon podobnie jako szampon z niebieskiej linii przeciwłupieżowej Orising Deforforante oczyszcza skórę głowy i zmniejsza występowanie łupieżu. Dostępny jest również w mniejszej pojemności 250 ml. W skład linii przeciwłupieżowej Orising NaturHarmony Dandruff wchodzi również Orising Natural Serum Dandruff o pojemności 100 ml. Przypominamy o stosowaniu peelingu skóry głowy tym wszystkim, którzy rozpoczynają terapię trychologiczną.

orising naturharmony dandruff szampon

Kup szampon Dandruff

Składniki aktywne szamponu

  • Białko ze słodkich migdałów – zmiękczające, antyoksydacyjne, regenerujące.
  • Olejek eteryczny z mięty pieprzowej – orzeźwiający, kojący i oczyszczający.
  • Ekstrakt z pokrzywy – pobudzające działanie na cebulkę włosa.
  • Ekstrakt z tymianku działa antybakteryjnie, dezynfekująco, odżywia i regeneruje mieszek włosowy.
  • Ekstrakt z Salvia officinalis (szałwii) – właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, odkażające, regulujące wydzielanie sebum.
  • Ekstrakt z porostu islandzkiego – oczyszczające działanie bakteriobójcze. Zawiera kwas usninowy odpowiedni do ograniczania obecności bakterii i drożdży, które sprzyjają powstawaniu łupieżu.
  • Ekstrakt z Betula alba (brzoza) – działanie dermo-oczyszczające i normalizujące.

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Poznaj kosmetyki trychologiczne Monrin