Calm Orising ampułki (do skóry głowy bez spłukiwania) 12ampułek x 10ml

Calm Orising ampułki (wcierka do stosowania na skórę głowy) ma wyrównujący wpływ na mikroflorę skóry głowy, jak również działanie nawilżające. Zawarte substancje funkcjonalne w linii kosmetyków Calm Orising działają nawilżająco i redukują podrażnienia skóry co jest istotne przy łupieżu suchym i łuszczycy ale nie tylko. 

calm orising ampułki

Kup ampułki Orising

Zawiera ekstrakt z wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica), która posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające. Obecność roślinnych komórek macierzystych pochodzących z lilaka pospolitego (Syringa vulgaris) reguluje wydzielanie łoju. Zobacz inne lotiony marki Orising: Stamin , Biocomplex , Bioessence bloker 5 alfa

Calm Orising ampułki

  • działa przeciwzapalnie
  • nawilża skórę głowy (szczególnie ważne przy łuszczycy, łupieżu i podrażnieniach spowodowanych zabiegami chemicznymi)
  • wyrównuje mikroflorę skóry głowy
  • reguluje wydzielanie łoju
  • łagodzi podrażnioną skórę głowy
  • chroni skórę głowy  przed czynnikami zewnętrznymi
  • reguluje płaszcz hydrolipidowy

Zastosowanie: łuszczyca, suchy łupież, skóra głowy narażona na zanieczyszczenia, nadmierna ekspozycja na światło słoneczne, zabiegi chemiczne na włosach, zaburzenia hormonalne, niekontrolowana produkcja łoju, stosowanie zbyt inwazyjnych kosmetyków.

Praktyczne uwagi: Linia Calm Orising zawiera również szampon i lotion (ampułki mają ten sam skład co lotion w butelce)

Jak aplikować: rozprowadź płyn zawarty w ampułce (ampułkę można podzielić na 2-3 zastosowania) Calm Orising równomiernie na skórze głowy. Delikatnie masuj. Pozostaw bez spłukiwania.

calm orising

https://trycho-derm.pl/calm-orising-kosmetyki-trychologiczne https://trycho-derm.pl/calm-orising-ampulki-12szt-10ml https://trycho-derm.pl/calm-orising-lotion-wcierka-95ml https://trycho-derm.pl/szampon-calm-orising-250ml https://trycho-derm.pl/szampon-calm-orising-750ml 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Poznaj kosmetyki trychologiczne Monrin

Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme