Mediceuticals szczotka do włosów Scalpro

Mediceuticals szczotka do włosów ScalPro

Mediceuticals szczotka do włosów

Szczotka trychologiczna Mediceuticals ScalPro

Mediceuticals wyprodukował jedną z lepszych szczotek na rynku. Doskonale masuje skórę głowy. Sprawdzi się nie tylko podczas czesania ale również przy masażu skóry głowy. Jak wiadomo masaż skóry głowy jest jedną z ważniejszych czynności, szczególnie gdy zauważasz nasilone wypadanie włosów lub gdy stosujesz peeling skóry głowy. Mediceuticals szczotka została bardzo dobrze oceniona przez wszystkie osoby, które do tej pory dokonały jej zakupu.

Szczotka przeznaczona jest również dla wszystkich osób ze schorzeniami skóry głowy takimi jak ŁZS czy wrażliwość skóry głowy. 

Mediceuticals szczotka ScalPro jest wykonana z naturalnego włosia oraz z silikonowego włókna syntetycznego. Zapewnia bardzo dobre rozczesywanie włosów zarówno na sucho, jak i na mokro.

Mediceuticals szczotka do włosów

Naturalne włosie szczotki wygładza włosy puszące się lub elektryzujące. Elastyczne włosie silikonowe masuje skórę głowy. Ta nowatorska technologia zapewnia delikatne i dokładne rozczesywanie włosów.

Szczotka jest niezwykle przyjemna w użyciu. Można jej również używać do czesania peruk oraz systemów uzupełniania włosów.

Jakie kosmetyki stosować jeśli zauważasz zwiększone wypadanie włosów.

Obecnie na rynku zauważamy coraz większą ilość kosmetyków trychologicznych. Coraz więcej marek stara się wejść na rynek polski - bardzo dużo z Włoch. Niektóre kosmetyki są naprawdę godne polecenia jak Eliokap Top Level, Orising czy Monrin. Mediceuticals jest jednak szczególną marką oferującą szczególny skład kosmetyków.

Na wypadanie włosów można zakupić zestaw Mediceuticals w zależności od problemu ale marka stworzyła również zestaw dedykowany dla kobiet Mediceuticals For Women. Można dokupić oczywiście szampony, odżywki i wcierki osobno. 

Nie wiesz co wybrać? Pomożemy ci dobrać odpowiednia kurację. Najważniejszy zestaw przeciw wypadaniu włosów jaki musisz mieć zmagając się z tym problemem to Mediceuticals For Hair Loss.

Ważne jest, aby kosmetyki przeciw wypadaniu włosów były stosowane systematycznie przez minimum 3 miesiące. Aby zwiększyć skuteczność kuracji, wykonuj regularnie peeling do skóry głowy. Masuj skórę głowy szczotką lub palcami w celu jej pobudzenia skóry i zwiększenia wchłaniania się substancji aktywnych. Warto myć szamponem głowę dwukrotnie. Pierwsze mycie usuwa brud, kurz oraz łój z włosów i skóry głowy, kolejne mycie zaś pozwoli na działanie składników aktywnych zawartych w szamponie.