Hg System Biocomplex Orising lotion wzmacniający włosy 95 ml

HG System Biocomplex lotion marki Orising to profesjonalna formuła oparta na bazie ekstraktów roślinnych, która intensywnie odżywia, nawilża, stymuluje i wzmacnia włosy. Lotion HG System to preparat kosmetyczny do stosowania miejscowego z ekstraktem roślinnym z certyfikowanych kultur organicznych bez parabenów i składników pochodzenia zwierzęcego. Połączone ekstrakty z kory chinowca, podbiału pospolitego, krwawnika, szałwii, rozmarynu i winogron posiadają właściwości oczyszczające, antyoksydacyjne i pobudzające wzrost włosów.

hg system biocomplex orising 95 ml lotion wzmacniający włosy

Kup Orising HG

 

Cechy produktu:

  • działają antyoksydacyjnie
  • zapewniają odpowiednie odżywienie włosów
  • powodują wzrost keratynocytów i produkcji keratyny, która jest niezbędnym elementem wzrostu włosów
  • redukują wypadanie włosów
  • formuła oparta na bazie ekstraktów roślinnych

hg system biocomplex lotion

https://trycho-derm.pl/hg-system-orising-linia-wzmacniajaca https://trycho-derm.pl/orising-biocomplex-hg-system-ampulki https://trycho-derm.pl/hg-system-biocomplex-orising-95ml https://trycho-derm.pl/szampon-hg-system-orising-250ml https://trycho-derm.pl/orising-hg-system-szampon-750ml https://trycho-derm.pl/hg-system-skladniki-aktywne-125ml 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ? 

Poznaj kosmetyki trychologiczne Monrin

Zapoznaj się z suplementami Medilage anti ageMedilage cheveux femme