Dr Andrzej Schoepp

certyfikowany flebolog, jest ekspertem w zakresie łączenia klinicznej skuteczności leczenia ran z innowacyjnymi metodami

Dr Andrzej Schoepp to certyfikowany flebolog, specjalizujący się również w medycynie rodzinnej. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w 1994 r. Praktykę lekarską w zakresie skleroterapii odbywał m.in. w Monachium w Niemczech.

Specjalizuje się w nieoperacyjnym leczeniu żylaków kończyn dolnych oraz zamykaniu poszerzonych naczyń żylnych, teleangiektazji tzw. pajączków metodą obliteracji, a także w leczeniu przewlekłych ran, owrzodzeń podudzi oraz w wykonywaniu ultrasonografii dopplerowskiej naczyń obwodowych.

Jest ekspertem na terenie Dolnego Śląska w zakresie łączenia klinicznej skuteczności leczenia ran z innowacyjnymi metodami; począwszy od efektywnego oczyszczania i budowania tkanki, aż po zamknięcie i gojenie najtrudniejszych ran, wraz z zapobieganiem powstawania blizn.

Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej PTMR, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging PTMEiAA, należącego do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej UIME, członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

Certyfikowany specjalista w dziedzinie zaawansowanych technik stosowanych w medycynie estetycznej z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Ponadto zajmuje się nowoczesnymi technikami intralipolizy oraz odmładzania dłoni. 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ?