dr Aneta Szulska - Schoepp

lekarz medycyny estetycznej, rodzinnej i dermatochirurgii

Dr Aneta Szulska-Schoepp - właścicielka Gabinetu PerfectDerm we Wrocławiu - jest lekarzem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Studiów Podyplomowych dla lekarzy na wydziale Kosmetologii i Medycyny Estetycznej KWSPZ w Krakowie. Specjalizuje się również w medycynie rodzinnej. Praktykę lekarską odbywała min. w Huddersfield Royal Infirmary, Lindley w Wielkiej Brytanii. 

Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego PTD, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej PTMR, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging PTMEiAA, należącego do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej UIME oraz członkiem Światowej Organizacji Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej WOSAAM. 

Certyfikowana specjalistka MasterClass, w dziedzinie medycyny estetycznej, specjalizuje się w technikach regeneracji skóry z zastosowaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz metod z zastosowaniem laserów, ultradźwięków i fal radiowych, w celu uzyskania naturalnego efektu odmłodzenia. 

Dwukrotnie nominowana do Godła Liderów Jakości Medycyny Estetycznej w Polsce, jako właściciel Gabinetu Perfect Derm, przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej  - Medycyna Estetyczna Roku 2014 oraz 2015.

Jest autorem i konsultantem publikacji prezentowanych na łamach krajowych i światowych magazynów promujących zdrowy styl życia oraz artykułów w internecie między innymi w: Men's Health, Woman's Health, Żyj zdrowo i aktywnie, Medycyna Sportowa, na temat działania i zastosowania botoxu, kwasu hialuronowego, kolagenu oraz najnowocześniejszych urządzeń stosowanych w medycynie estetycznej. Brała udział w wielu kongresach i szkoleniach jako uczestnik oraz prowadząc prezentacje i szkolenia dla lekarzy. W celu zapewnienia pacjentom najwyższego poziomu wykonywanych usług, na bieżąco uczestniczy w prestiżowych, specjalistycznych kongresach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Autorka pracy specjalizacyjnej "Trądzik pospolity jako przewlekła dermatoza w praktyce lekarza rodzinnego - skuteczne metody leczenia"

Szeroka gama zabiegów przywracających młodszy wygląd, usług leczniczych i konsultacji medycznych, oparta jest na bogatej wiedzy i doświadczeniu oraz na produktach najwyższej jakości, bezpiecznych i skutecznych, z użyciem profesjonalnych, certyfikowanych urządzeń, zgodnie z najnowszymi światowymi standardami. Popularne zabiegi: Mezoterapia 

Dewiza Gabinetu PerfectDerm  "Uczciwość oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta."