Dermatochirurgia

Opis

Dermatochirurgia Głogów

Brodawki łojotokowe, zwykłe, podeszwowe, płaskie, włókniaki, kępki żółte, kaszaki czy znamiona, zarówno te które masz od urodzenia, jak i te które pojawiają się z wiekiem. Niektóre usuwamy ze względów czysto estetycznych, inne jednak warto usunąć ze względów zdrowotnych.
Jeśli jakieś zmiany na twoim ciele Cię niepokoją lub po prostu dawno lub nigdy ich nie badałeś, nie warto z tym zwlekać. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, nie wymagają użycia skalpela i szycia chirurgicznego. Proces wstępnego gojenia zachodzi kilka tygodni, czas całkowitego ustąpienia śladu po zabiegu jest zależny od zdolności regeneracyjnych twojej skóry i może potrwać nawet kilka miesięcy. Zabiegi wykonywany są w każdym wieku zgodnie z kwalifikacją do zabiegu.
W gabinecie Trycho-Derm możesz liczyć na diagnostykę lekarską twojej zmiany, usunięcie jej i wizyty kontrolne aby sprawdzić czy wszystko wygoiło się z powodzeniem. Współpracujemy z lekarzem dr Anetą Szulską-Schoepp z Centrum Medycyny Estetycznej PerfectDerm we Wrocławiu od 2015 roku.

usuwanie brodawek Głogów