mgr Aleksandra Majsnerowska

magister dietetyki klinicznej, pedagog

Mgr Aleksandra Majsnerowska  Właścicielka FoodMed Centrum w Zielonej Górze. Z wykształcenia dietetyk kliniczny oraz pedagog.  Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

Propagatorka zdrowego stylu życia oraz animatorka aktywności fizycznej. Autorka programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Organizuje i prowadzi liczne warsztaty, wykłady oraz spotkania poświęcone zdrowiu.

Na co dzień prowadzi swoją poradnię FoodMed Centrum w Zielonej Górze, współpracuje z Fundacją Rodziny oraz Szkołą Rodzenia Ksenia. W ramach Akademii Zdrowej Rodziny współprowadzi warsztaty dla przyszłych mam dotyczące żywienia kobiet w ciąży oraz żywienia dzieci. W Ośrodku Diagnostyczno-Leczniczo-Rehabilitacyjnym „Elfik” pracuje z małymi pacjentami z zaburzeniami rozwoju oraz spektrum autyzmu. Współpracuje z Ośrodkiem Troski o Płodność „Juglans”.

W pracy zawodowej wiele uwagi poświęca prawidłowemu funkcjonowaniu mikroflory jelitowej swoich pacjentów.

Specjalizuje się w dietoterapii zaburzeń spektrum autyzmu, alergii i nietolerancji pokarmowych oraz chorób autoimmunizacyjnych. 

Zobacz również zestaw Hair Loss System na naszej stronie. Podajemy przy okazji link do naszego sklepu w którym możesz kupić Hair Loss System ampułki w zestawie z szamponem lub sam szampon taniej z kodem: eliokap5 ?