System IPL e-Pulse Medical

System IPL e-Pulse stosowany w gabinecie Trycho-Derm jest doskonałą metodą na zamknięcie bardzo cienkich gęsto usieciowanych naczynek tworzących rumień, pojawiających się najczęściej na twarzy, szyi i dekolcie. Tego typu rumień jest częstą przypadłością trądziku różowatego lub reakcją na fotouczulenie np. po lekach, którego nie da się zredukować laserem wysokoenergetycznym.

System IPL e-Pulse jest urządzeniem medycznym wykorzystującym nietypowy dla innych systemów IPL kwadratowy impuls. Pozwala to na wykorzystanie większej energii i wydłużenie czasu naświetlania, co zwiększa wielokrotnie skuteczność usuwania zmian naczyniowych. Ponadto system IPL e-Pulse jest znacznie bezpieczniejszy niż tradycyjne lasery i praktycznie wyklucza ryzyko poparzeń lub uszkodzenia naczynek sąsiadujących.

Aplikacja impulsu świetlnego powoduje absorbcję światła przez strukturę naczynia. Pozabiegowo naczynie przybiera purpurowo-szary kolor po czym w ciagu kolejnych 2-3 tygodni ulega całkowitemu lub częściowemu rozpadowi i znika. Zabieg wymaga wykonania 3-6 zabiegów.

Zabieg można wykonać w znieczuleniu miejscowym.

System IPL e-Pulse Medical
Koszt zabiegu
Twarz
100.00zł
250.00zł

* cena ustalana w zależności od wielkości zmian