Peeling ziołowy

Peeling ziołowy pomaga na wiele problemów skóry, od lekkich uszkodzeń (zmniejszona elastyczność, zwiotczenie, drobne zmarszczki), po poważniejsze problemy – blizny potrądzikowe i przebarwienia. Te opracowane naukowo peelingi wywołują silną i głeboką regenerację naskórka nie powodując uszkodzeń i urazów oraz może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry i fototypów, od najjaśniejszych do tych najbardziej śniadych.

Peeling ziołowy pobudza i nasila tradycyjne reakcje skórne jak rumień, uczucie palenia, odczucie kłucia pozwalające ustalić wrażliwość i poziom odczuwania bólu, dając optymalne rezultaty odnowy i leczenia. Odpowiednio skomponowane składniki aktywne, czyli oligo-proteiny, zioła, sól morska, i wapń dają impuls naturalnemu procesowi złuszczania skóry. W połączeniu ze stymulacją manualną, efektywnie usuwają naskórek i umożliwiają naturalne usunięcie martwych i uszkodzonych komórek. W rezultacie osiągamy odnowę, poprawę jakości, leczenie uszkodzeń, wyraźnie lepszą jakość skóry, mocniejsze napięcie i wyrównanie koloru.

Duże doświadczenie w stosowaniu peelingów ziołowych pozwala nam stwierdzić, że zdecydowanie przynosi doskonałe efekty w przypadku skór tłustych i zanieczyszczonych. Wyraźnie spłyca rozszerzone pory, odświeża i redukuje ilość wydzielanego sebum a także idealnie rekonstruuje skórę ze zmianami potrądzikowymi.

Peeling ziołowy
Koszt zabiegu
Twarz
300.00zł
Plecy
500.00zł
Dekolt
400.00zł