Peeling ziołowy

Peeling ziołowy pomaga na wiele problemów skóry, od lekkich uszkodzeń (zmniejszona elastyczność, zwiotczenie, drobne zmarszczki), po poważniejsze problemy – blizny potrądzikowe i innego pochodzenia (np. rozstępy) oraz przebarwienia. Ten opracowany naukowo peeling wywołuje silną i głęboką regenerację naskórka nie powodując uszkodzeń i urazów oraz może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry i fototypów, od najjaśniejszych do tych najbardziej śniadych.

Peeling ziołowy pobudza i nasila tradycyjne reakcje skórne jak rumień, uczucie palenia, odczucie kłucia pozwalające ustalić wrażliwość i poziom odczuwania bólu, dając przy tym optymalne rezultaty odnowy i leczenia. Odpowiednio skomponowane składniki aktywne, czyli oligo-proteiny, zioła, sól morska i wapń dają impuls naturalnemu procesowi złuszczania skóry. W połączeniu ze stymulacją manualną, efektywnie i głęboko usuwają naskórek i umożliwiają odbudowę uszkodzonych komórek.

W rezultacie osiągamy głęboką odnowę powłok skórnych, stąd zabieg ten jest jedną z bardziej skutecznych metod redukcji blizn i rozstępów.

Zabieg ten wykonywany jest bez znieczulenia ponieważ odczucia subiektywne klienta są ważnym wskaźnikiem postępowania zabiegowego.

W celu usunięcia blizn różnego pochodzenia, w tym także rozstępów należy wykonać serię 3-6 zabiegów samodzielnych lub w synergicznym połączeniu z innymi zabiegami usuwającymi blizny.  

Cennik:

Pojedyncza blizna 80 zł

Twarz 300 zł

Większe obszary 400-500 zł

Peeling ziołowy