Infuzja tlenowa

Zabieg mezoterapii tlenowej (infuzji) polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych, które to są niejako przemycane w głąb skóry głowy, dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia. Zabieg wykonywany jest przy pomocy aerografu. Aerograf (końcówka do aplikacji produktu) oddaje przefiltrowany i skoncentrowany 98 % tlen co dotlenia skórę wraz z czynnikami aktywnymi, dobranymi przez kosmetologa do indywidualnego problemu skóry.

Zabieg wskazany jest dla każdego typu skóry, szczególnie wrażliwej, atopowej, naczyniowej, suchej, trądzikowej, ziemistej, niedotlenionej, zmęczonej, zestresowanej, skóry palacza, dla osób o małej aktywności fizycznej i niewielkim korzystaniu ze świeżego powietrza.

Zabieg pobudza krążenie, dotlenia, nawilża naskórek, rewitalizuje skórę oraz zwiększa penetrację aplikowanych składników aktywnych w głąb skóry dzięki nośnikowi- cząsteczce O2.

Atutem infuzji tlenowej jest bezinwazyjna procedura zabiegowa, brak przerwania ciągłości naskórka, brak powikłań i skutków ubocznych. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i może być wykonywany przez cały rok (nie jest zależny od wysokich/niskich temperatur oraz fotoprotekcji UV).

Koszt zabiegu
Twarz/szyja/ dekolt
100.00zł