Retises CT Yellow peel

Retises CT jest kompleksowym zabiegiem o wysokim stężeniu retinolu i witaminy C. Rozjaśnia i usuwa przebarwienia hormonalne oraz te wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV regulując proliferację i ruchomość melanocytów.
Skład Retises CT pozwala równocześnie zwiększyć gładkość i napięcie skóry dzięki czemu twarz jest nie tylko bardziej promienna ale i młodsza. Po zabiegu skóra nie złuszcza się gwałtownie i nie jest podrażniona.

Można go wykonać jednorazowo jako zabieg wyraźnie odświeżający strukturę skóry i jej koloryt lub przeprowadzić go w serii 4-5 zabiegów, raz w miesiącu dla redukcji przebarwień, blizn potrądzikowych, wyrównania kolorytu skóry, wygładzenia, ujędrnienia, uelastycznienia, spłycenia zmarszczek. Dzięki pobudzaniu czynników wzrostu przez 4-6 miesięcy, zauważyć można pogrubienie naskórka, dzięki czemu twarz wygląda znacznie młodziej. Osiągnięcie tego efektu wymaga takiego czasu bo gdy odbudowuje się tkanki starzejącej się skóry, kolagen i elastyna potrzebują 40 dni żeby się namnożyć.

Zabieg nie wymaga pozabiegowego okresu rekonwalescencji.

Koszt zabiegu
Twarz
250.00zł
Twarz + szyja
350.00zł
Twarz + szyja + dekolt
420.00zł