Peeling ziołowy

Peeling ziołowy pomaga na wiele problemów skóry, od lekkich uszkodzeń (zmniejszona elastyczność, zwiotczenie, drobne zmarszczki), po poważniejsze problemy – blizny potrądzikowe i przebarwienia. Ten opracowany naukowo peeling wywołuje silną i głeboką regenerację naskórka nie powodując uszkodzeń i urazów oraz może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry i fototypów, od najjaśniejszych do tych najbardziej śniadych.

Peeling ziołowy wywołuje reakcje skórne jak rumień, uczucie palenia, odczucie kłucia pozwalające ustalić wrażliwość i poziom odczuwania bólu, dając przy tym optymalne rezultaty odnowy i leczenia.

Efektywnie usuwa martwe i uszkodzone komórki naskórka wyrównując koloryt skóry. Jest bardzo skuteczny w przypadku redukcji przebarwień. Można go stosować zarówno na duże obszary ciała jak i miejscowo na pojedyncze przebarwienia.

W celu całkowitego usunięcia przebarwienia należy wykonać 1-3 zabiegi. Już po pierwszym zabiegu widać spektakularne efekty, niejednokrotnie niewymagąjace wykonania kolejnych zabiegów.

Koszt zabiegu
Pojedyncze przebarwienie
60.00zł
Twarz
300.00zł
Plecy
500.00zł
Dekolt
400.00zł