Infuzja tlenowa

Zabieg mezoterapii tlenowej (infuzji) polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych, które to są niejako przemycane w głąb skóry, dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia. Zabieg wykonywany jest przy pomocy aerografu. Aerograf (końcówka do aplikacji produktu) oddaje przefiltrowany i skoncentrowany 98 % tlen co dotlenia skórę wraz z czynnikami aktywnymi, dobranymi przez kosmetologa dla skóry z trądzikiem lub trądzikiem różowatym.

Zabieg wskazany jest dla każdego typu skóry, m.in. wrażliwej, trądzikowej, naczyniowej, ziemistej, niedotlenionej, zmęczonej, zestresowanej, skóry palacza, dla osób o małej aktywności fizycznej i niewielkim korzystaniu ze świeżego powietrza.

Infuzją tlenową możemy wykonać m.in. zabiegi dotleniające i wzmacniające naczynka krwionośne oraz regulujące pracę gruczołów łojowych co jest niezmiernie ważne przy terapii trądziku lub trądziku różowatego.

Zabieg pobudza krążenie, dotlenia, nawilża naskórek, rewitalizuje skórę oraz zwiększa penetrację aplikowanych składników aktywnych w głąb skóry dzięki nośnikowi- cząsteczce O2.

Atutem infuzji tlenowej jest bezinwazyjna procedura zabiegowa, brak przerwania ciągłości naskórka, brak powikłań i skutków ubocznych. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i może być wykonywany przez cały rok (nie jest zależny od wysokich/niskich temperatur oraz fotoprotekcji UV).

Koszt zabiegu
Twarz
100.00zł
Dekolt
100.00zł