Zabieg nie jest obecnie objęty ofertą promocyjną.

''Wampirzy lifting'' czyli niesamowita moc OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO pozyskanego z twojej krwi. NATURALNIE! BEZPIECZNIE! DOSKONAŁY EFEKT!

Zabieg ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym wykorzystuje naturalne procesy regeneracyjne naszego organizmu. Osocze bogatopłytkowe czyli zawierające zwiększoną ilość płytek krwi ma zdolność do odnowy skóry i tkanki łącznej dzięki uwalnianiu licznych czynników wzrostu i cytokin stymulujących produkcję kolagenu. W efekcie skóra odzyskuje młodzieńczą witalność, staje się gładsza i bardziej elastyczna.

Osocze pozyskuje się z własnej krwi klienta pobieranej bezpośrednio przed zabiegiem dzięki czemu jest on bezpieczny i w pełni kompatybilny ze skórą i organizmem osoby poddawanej zabiegowi. Osocze bogatopłytkowe jest wykorzystywane od lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii i stomatologii. W celach estetycznych jest wykorzystywana w celu poprawy jakości:

- pełnego obszaru twarzy

- wybranych obszarów twarzy (policzki, fałdy nosowo-wargowe, bruzdy i zmarszczki dolnej części twarzy, okolice oczu, czoło)

- szyji

- dekoltu

- dłoni

Zabieg jest bezpieczny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Efekty widoczne sa już po pierwszym zabiegu.

Cennik:

Twarz 650 zł

Dłonie 550 zł

Pakiet twarz, szyja, dekolt 1200 zł

Skóra głowy 650 zł

Banner