BONY UPOMINKOWE to świetne rozwiązanie by sprawić komuś niebanalną przyjemność lub zrealizować czyjąś potrzebę, której nie udało się zrealizować dotychczas!

1. Dlaczego bon upominkowy Trycho-Derm?

 • nie wymaga wielkiego wysiłku poszukiwania prezentów a przynosi wiele radości
 • jest podarunkiem, który pozwala poczuć się piękniej i zdrowiej
 • ma długi okres realizacji- 3 miesiące
 • daje wiele możliwości realizacji

2. Na co mogę wykupić bon upominkowy?

 • na konkretny zabieg (zapoznaj sie z naszą ofertą zabiegową zarówno w dziale TRYCHOLOGIA jak i MEDYCYNA ESTETYCZNA/ KOSMETOLOGIA)
 • na kwotę do zrealizowania w dowolny sposób w gabinecie Trycho-Derm. Jest najłatwiejszym i niezawodnym rozwiązaniem gdyż pozwala na realizację bonu upominkowego wedle potrzeb obdarowanej osoby. W ten sposób można zrealizować bon na zabieg, produkt trychologiczny do pielęgnacji skóry głowy i włosów lub produkt kosmetyczny. 

Produkt lub zabieg jest dobierany indywidualnie w gabinecie podczas wizyty realizującej bon upominkowy, więc jest zawsze trafiony (zapoznaj się z cenami zabiegów w CENNIKU w górnym pasku strony oraz dostępnymi cenami produktów poniżej)*

* jeśli dany produkt nie jest już dostępny w momencie realizacji bonu upominkowego obowiązuje produkt odpowiadający jego przeznaczeniu.

 

Produkty z zakresu Medycyny Estetycznej

 

Produkty Trychologiczne

do pielęgnacji twarzy 110-290 zł

szampony

do pielęgnacji ust 76-160 zł

maski

do pielegnacji oczu 127-270 zł

produkty o wysokiej aktywności działania

do pielegnacji szyi 192 zł

produkty stylizacyjne

do pielęgnacji ciała 120- 210 zł

77-380 zł

 

3. Co jeśli wartość wykupionego bonu upominkowego przewyższa kwotę dobranego zabiegu lub produktu?
J
eśli wykupiony przez ciebie bon upominkowy ma większa wartość niż dobrany zabieg lub produkt pieniądze nie przepadają, zostają spożytkowane na poczet dodatkowego produktu lub zabiegu. Dzięki temu możesz być pewien, że bon będzie w pełni wykorzystany a upominek w pełni trafiony.

4. Jak mogę nabyć bon upominkowy?

 • zadzwoń i zamów bon upominkowy oraz ustal formę jego realizacji, a następnie odbierz go w dowolnym terminie
 • przyjdź bezpośrednio do gabinetu, ustal formę realizacji bonu i odbierz go na miejscu

Płatność za bon upominkowy obowiązuje w momencie jego odbioru. Forma płatności- gotówka, karta.

5. Czy mogę liczyć na pomoc w wyborze formy realizacji bonu upominkowego?

Jeśli nie wiesz na co wykupić bon upominkowy możesz liczyć na naszą pomoc w tym zakresie. Zapytamy o kilka kluczowych spraw i ustalimy razem formę realizacji bonu.

6. Jak długi jest okres realizacji bonu pominkowego?

Bon upominkowy można zrealizować w ciągu 3 miesięcy od dnia wykupu bonu włącznie. Przykładowo, jeśli bon został wykupiony 12 grudnia 2014r. ostatnim dniem realizacji bonu jest 12 marzec 2015r.

7. Czy mogę liczyć na zwrot gotówki jeśli:

 • bon nie zostanie zrealizowany w terminie- NIE
 • osoba obdarowana nie chce zrealizować bonu- NIE
 • osoba obdarowana nie będzie mogła podlegać wykupionemu zabiegowi lub korzystać z dostępnych produktów kosmetycznych- NIE. W takiej sytuacji realizujemy wartość wykupionego bonu dobierając inny zabieg.

Bony upominkowe nie podlegają zwrotowi gotówki bez względu na okoliczności.

8. Czy bon upominkowy Trycho-Derm jest trafionym podarunkiem?

Tak. Dla wielu osób wizyta w gabinecie zajmującym się estetyką jest nowością, a przy tym cichym pragnieniem, na które nie zdecydowałyby się same. Zabiegi estetyczne pozwalają poczuć się lepiej w swojej skórze i sprawiają, że czujemy się bardziej atrakcyjni i pewni siebie.

Wizyta trychologiczna natomiast jest najczęściej potrzebą, zwiazaną z problemami skóry głowy i włosów, dzięki której możemy przywrócić ich zdrowie w sposób bezpieczny i skuteczny. Trychologia oferuje wiele rozwiązań na ,,potrzeby naszych głów'' i otacza je kompleksową opieką.

Bony upominkowe Trycho-Derm dają wiele rozwiązań ich realizacji stąd prawdopodobieństwo nietrafności z podarunkiem jest bardzo niewielkie.

Banner