Infuzja tlenowa

Zabieg mezoterapii tlenowej (infuzji) polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych, które to są niejako przemycane w głąb skóry, dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia. Zabieg wykonywany jest przy pomocy aerografu. Aerograf (końcówka do aplikacji produktu) oddaje przefiltrowany i skoncentrowany 98 % tlen co dotlenia skórę wraz z czynnikami aktywnymi, dobranymi przez kosmetologa do indywidualnego problemu skóry.

Zabieg wskazany jest dla każdego typu skóry, szczególnie wrażliwej, atopowej, naczyniowej, suchej, trądzikowej, ziemistej, niedotlenionej, zmęczonej, zestresowanej, okolicy oczu, skóry palacza, dla osób o małej aktywności fizycznej i niewielkim korzystaniu ze świeżego powietrza.

Zabieg pobudza krążenie, dotlenia, nawilża naskórek, rewitalizuje skórę oraz zwiększa penetrację aplikowanych składników aktywnych w głąb skóry dzięki nośnikowi- cząsteczce O2.

Atutem infuzji tlenowej jest bezinwazyjna procedura zabiegowa, brak przerwania ciągłości naskórka, brak powikłań i skutków ubocznych. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i może być wykonywany przez cały rok (nie jest zależny od wysokich/niskich temperatur oraz fotoprotekcji UV).

Koszt zabiegu
Okolica oczu
60.00zł